برندگان جشنواره‌های فین‌تک و استارتاپ‌های شهر هوشمند اعلام شدند

استارتاپ صدتحلیل، استارتاپ شارژمان و استارتاپ ویزلاک به ترتیب رتبه های اول تا سوم جشنواره استارتاپ های فین تک را در اختتامیه نمایشگاه تراکنش ایران را که برای چهارمین دوره برگزار می‌شد از آن خود کردند.
عصر روز پنجشنبه، ۲۴ آبان، مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور محمدبیات، مدیرعامل مرکزفابا، محمدابراهیم مقدم، رئیس هیئت مدیره مرکزفابا، مهندس قائمیان معاون فناوری بانک گردشگری، دکتر مرادپور مدیر کل دفتر بانک و بیمه وزارت اموراقتصادی و دارایی، مهندسی صوفی لو، مدیرعامل فرادیس البرز، مهندس مسعودی مدیرعامل آلین کیش، مهندس صادق، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، داریو مدیر شرکت شیفت سوئیس، مهندس فرجود، رئیس فاوای شهرداری تهران، فقیهی رئیس ستاد توسعه ICT، حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین، فرامرز خالقی،رئیس هیئت مدیره پرداخت الکترونیک سداد ، مهندس رحیمی مدیرعامل نارین تک، مهندس آرانی مدیر فناوری اطلاعات بانک سپه، مهندس محمدخانی مدیرعامل ثمین رای، دکتر محمد پور مدیرعامل آنی تبادل، اعضای هیئت داوران جشنواره های استارتاپی و شورای برنامه ریزی جشنواره های استارتاپی ۲۰۱۸ ، حامیان رسانه، تیم های استارتاپی و صدها نفر از فعالان عرصه بانکداری و پرداخت و همچنین رسانه ها برگزار شد.
دکتر تقی پور، وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر کریمی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل ، محمدی مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه، مهندس شاه گشتاسبی، از مدیران فناوری بانک ملت، مهندس محمودیان از پیشکسوتان عرصه پرداخت، دکتر خطیب مدیرعامل سابق بانک قوامین، مهندس عسکری انارکی، پیشکسوت فناوری های بانکی، نماینده شرکت ترکیه در امور استارتاپ ها، مهندس چراغی مدیرعامل اسبق داده پردازی ایران دکتر رفیع مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران نیز از جمله چهره هایی بودند که در آخرین ساعات منتهی به برگزاری مراسم اختتامیه نمایشگاه تراکنش ایران حضور پیدا کردند.
در ابتدای این مراسم محمدابراهیم مقدم رئیس شورای سیاستگذاری مرکز فابا به عنوان اولین سخنران ضمن خسته نباشید به همه دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه خواستار تلاش هرچه بیشتر برای اعطلای نام ایران شد.
در ادامه محمد بیات مدیرعامل مرکزفابا به عنوان دومین سخنران روی سن حضور پیدا کرد و شعری را در وصف امام زمان خواند. وی با اشاره به استقبال گسترده و بی نظیر از چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، گفت: به دلیل بحران امسال انتظار چنین استقبال و رونقی را از نمایشگاه نداشتیم، این استقبال به گونه ای بود که باعث شد بیش از پیش انرژی بگیریم.
وی افزود: سه نشست، سه کارگاه و سه پنل تخصصی برگزار کردیم، بیش از ۸۰ متخصص صنعت بانکداری و پرداخت در رویدادهای نمایشگاه سخنرانی کردند و فضایی را ایجاد کردند تا بهترین ها انتخاب شوند. بیات همچنین تاکید کرد که برای رسیدن به موفقیت، چاره‌ای غیر از همگرایی نداریم.
در ادامه برنامه اختتامیه از پوستر پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران در اختتامیه چهارمین دوره آن رونمایی شد.
همچنین حمید تهران‌فر، مدیرعامل بانک کارآفرین به عنوان سومین سخنران مراسم اختتامیه به سخنرانی پرداخت و گفت: سیستم بانکی به سرعت باید خود را با الزامات عصر دیجیتال و موبایل‌‌محور هماهنگ کند. وی تاکید کرد: تحریم‌ها، مستقیما و در دسته‌بندی‌های مختلف سیستم بانکی را نشانه رفته است. کشورها نمی‌خواهند بازار آمریکا را از دست بدهند و باید با همت جمعی از مشکلات عبور کنیم.
در ادامه این برنامه تندیس تقدیر از اسپانسرهای مالی به نمایندگان بانک سپه، تجارت، خدمات انفورماتیک،فناپ و سداد، به پرداخت ملت، کارت اعتباری ایران کیش و دبیرخانه شهرداری‌های کلان‌شهرهای ایران ارائه شد. همچنین لوح زرین برگزار کننده نمایشگاه تراکنش ایران به شرکت بین‌المللی تراکنش‌گستر خاورمیانه به عنوان مجری این نمایشگاه اهدا شد.
همچنین از غرفه داران نمایشگاه تراکنش ایران تقدیر به عمل آمد و پس از آن اسامی ۲۵ استارتاپ فین تک و شهر هوشمند که حائز شرایط دریافت نشان خلاق شده اند خوانده شد. در ادامه این برنامه نیز برگزیدگان جشنواره فین تک و شهر هوشمند چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران نیز معرفی شدند و جوایزی به آنها اهدا شد.
بر این اساس، استارتاپ صدتحلیل رتبه اول، استارتاپ شارژمان رتبه دوم، استارتاپ ویزلاک رتبه سوم جشنواره استارتاپ های فین تک را از آن خود کردند. برگزیدگان جشنواره استارتاپ های شهر هوشمند نیز عبارتند از فناوران اطلاعات سخن،زیست اپ و الوپارک رتبه سوم. که جوایز خود را از مقامات حاضر بر روی سن دریافت کردند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.