اخبار و گزارش هااسلاید اصلیاکوسیستم ایران

زودشور و لاندراپ ادغام شدند

زودشور و لاندراپ ادغام شدند

دو استارتاپ خشکشویی آنلاین، طی یک بیانیه خبر از شکل‌گیری بزرگترین استارتاپ این حوزه دادند

خشکشویی‌های آنلاین زودشور و لاندراپ در بیانیه‌ای اعلام کردند که با هم ادغام شده‌اند. همچنین در این بیانیه اشاره شده که این اقدام در اولین گام، کاهش هزینه‌ها و درآمدزایی بیشتر برای این دو مجموعه و در گام بعدی گسترش و تنوع بیشتر خدمات این خشکشویی‌های آنلاین برای مشتریانشان را به همراه خواهد داشت.

بیانیه ادغام زودشور و لاندراپ و شکل‌گیری بزرگترین خشکشویی آنلاین

یکی از مسائل و مشکلاتی که خشکشویی‌های آنلاین برای رفع آنها ایجاد شدند، ارائه سرویس با کیفیت با قیمت مناسب، و به گستره همه مردم بوده است. به‌واقع یکی از بزرگترین اهداف هر استارتاپ خشکشویی آنلاین این است که با استفاده از تکنولوژی و کاهش هزینه‌های سربار سنتی، بتواند گامی درجهت آسایش بیشتر مردم و بهینه مردن خدمات این صنعت بردارد.

با درنظر داشتن چنین هدفی و باتوجه به شرایط خاص اقتصادی جامعه و چالش‌هایی که استارتاپ‌ها برای رسیدن به رشد موردنظرشان با آن‌ها مواجه‌اند، امروز زودشور و لاندراپ اعلام می‌کنند که با هم ادغام شده‌اند و با همکاری یکدیگر بزرگترین خشکشویی آنلاین کشور را تشکیل داده‌ و قصد گسترش خدمات خود به شهرهای دیگر ایران را دارند. این اتفاق در اولین گام باعث کاهش هزینه‌های مشترک و مستهلک شدن هزینه‌های عملیاتی و درآمدزایی بیشتر شده است.

از امروز کاربران ما هم بهبود کیفیت خدمات را با سرعت بیشتری شاهد خواهند بود و با این ادغام امکان سرویس‌دهی به محدوده بیشتری را خواهیم داشت.

از طرفی خدمات جدید دیگری از جمله خدمات تخصصی شست‌وشوی مبل، کارواش نانو و نظافت منزل به زودی رونمایی می‌شوند و تمرکز بیشتری روی این خدمات صورت خواهد پذیرفت.

هدف ما رشد فرهنگ استفاده از خشکشویی آنلاین و خدمات مشابه و همچنین بهینه‌سازی هرچه بیشتر هزینه‌هاست و اطمینان داریم ادغام زودشور و لاندراپ گام مهمی در این مسیر و گشوده شدن یک راه تازه در اکوسیستم استارتاپی خواهد بود.

زودشور و لاندراپ ادغام شدند

مطالب مرتبط:

۳ دیدگاه

  • ادغام استارتاپ ها اتفاق مهمی است که باید خیلی زودتر از این ها می افتاد. نت برگ و تخفیفان و ریحون و چیلیوری را هم که گفته بودید احتمالا همین روئزها اعلام کنند که ادغام شده اند.

  • چه عجب اکوسیستم استارتاپی و استارتاپ های ایرانی فهمیدند باید ادغام بکنند تا در این روزهایی که سرمایه گذاری استارتاپی خوابیده دوام بیاورند. راستی از تخفیفان و نت برگ خبری نشد که می خواستند ادغام کنند؟ شنیده شده تخفیفان مخالف این ادغام است

دیدگاهتان را بنویسید