استارتاپ خدمات منزل اربن‌کلپ به ابوظبی می‌رود

UrbanClap (اربن‌کلپ) بعد از دبی، به ابوظبی می‌آید

 استارتاپ اربن‌کلپ بعد از شروع به کار در ابوظبی، اکنون تصمیم دارد خدمات خود را در 10 شهر از کشور هند و دو شهر از امارات متحده عربی ارائه دهد. همچنین این استارتاپ قصد دارد کسب و کار خود در امارات متحده را بیش از پیش گسترش دهد و آن را دو برابر کند.

پلتفرم خدمات اربن‌کلپ به تازگی خدمات خانگی خود را در ابوظبی راه اندازی کرده است. این خدمات، تقاضامحور و به محض درخواست کاربر ارائه خواهد شد. ابوظبی دومین شهر امارات متحده است که از این پلتفرم برخوردار می‌شود. نخستین شهر دبی بود که در سال گذشته به این پلتفرم مجهز شد.

این کسب و کار نوپا در سال 2014 تأسیس شد و قصد دارد که کار خود را در ابوظبی با بیش از 20 همکار خدماتی ارائه دهد. این همکاری حول پنج موضوع زیر انجام خواهد شد:

  • شستشو و نظافت کامل
  • تأمین خدمتکار خانم
  • کنترل آفت‌ها
  • تأمین مستخدم آقا
  • تعمیرات و نگهداری سیستم‌های خنک‌کننده و تهویه مطبوع

استارتاپ اربن‌کلپ

شایان ذکر است که به زودی خدمات نقاشی منازل، بسته بندی اثاث و اثاث‌کشی نیز به این خدمات اضافه خواهد شد.

Abhiraj Bhal، هم‌بنیانگذار استارتاپ اربن‌کلپ اظهار داشت: «ابوظبی ظرفیت بسیار خوبی برای ارائه خدمات دارد. یکی از پتانسیل‌های این شهر، وجود افراد متخصص است. با آنلاین شدن این خدمات، پیدا کردن متخصصان و بکارگیری آن‌ها آسان خواهد شد و این یکی از بهترین فرصت‌هاست که موسسه اربن‌کلپ می‌تواند از طریق آن بازار امارات متحده را قبضه کند.»

استارتاپ اربن‌کلپ پس از ورود به ابوظبی قصد دارد که کسب و کار خود را در ایالات متحده گسترش دهد و آن را دو برابر کند. این پلتفرم در حال حاضر با بیش از 100 کسب و کار همکاری دارد.

برنامه‌های راهبردی این استارتاپ نشان می‌دهد که به زودی در تمامی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس حضور خواهد یافت و خدمات خود را در تمامی این کشورها عرضه خواهد کرد.

مترجم: جلال شایان

 

مطالب مرتبط:
1 نظر
  1. علی.ر می گوید

    کی باشه استارتاپ هایی مثل استاد کار و پلاک و هوم سرویس بتونن برن توی کشورهایی مثل آذربایجان و گرجستان و عراق؟ چرا استارتاپ های ایرانی به فکر کشورهای همسایه نیستن؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.