تعویق پیش‌ ثبت‌نام الکامپ ۹۹ به‌علت کرونا

 سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور (نصر) از تاخیر پیش‌ ثبت‌نام الکامپ ۹۹ خبر داد

پیش از شیوع بیماری کرونا، قرار بر این بود که پیش‌ثبت‌نام الکامپ ۹۹ از اردیبهشت ۹۹ شروع شود اما در حال حاضر با توجه به شرایط پیش آمده، سازمان نصر در اطلاعیه‌ای، خبر از تعویق پیش ثبت نام این نمایشگاه تا اطلاع ثانوی داد.

سازمان نصر در اطلاعیه شماره ۳ خود برای بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، موسوم به الکامپ، اعلام کرده:

«به اطلاع همه شرکت‌ها و علاقمندان حضور در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک می‌رساند، با توجه به شرایط بوجود آمده در کشور عزیزمان به علت شیوع کرونا ویروس، پیش ثبت نام این نمایشگاه تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد. قبل از این قرار بود پیش ثبت نام الکامپ ۲۶ از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ آغاز و تا سی و یکم اردیبهشت ادامه پیدا کند. کمیته اجرایی برگزاری الکامپ با آرزوی سلامتی و سربلندی برای ملت ایران و‌ همه مردم جهان، به اطلاع می‌رساند با فراهم شدن شرایط، تاریخ‌های جدید پیش ثبت نام الکامپ ۱۳۹۹ را به زودی اطلاع رسانی خواهد کرد.»

گفتنی است که قرار بود نمایشگاه الکامپ امسال در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ تیر ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود. با توجه اینکه برخی سالن‌های محل برگزاری نمایشگاه تبدیل به بیمارستان موقت شده است، امکان دارد تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ ۹۹ نیز تغییر کند و دیرتر برگزار شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.