با پیگام بیمه عمر خود را افزایش دهید

پیگام اپلیکیشنی در حوزه سلامتی مبتنی بر فین‌تک است؛ به طوری که با ایجاد انگیزه در حوزه سلامت، کاربران را تشویق به پیاده‌روی مستمر می‌کند.

کاربر با استفاده از این اپلیکیشن در ازای قدم‌زدن امتیازهایی را دریافت می‌کند که قابلیت تبدیل شدن به واحد پول رایج کشور خود را دارد تا بتواند از امتیازهای کسب شده جهت خرید در فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی طرف قرارداد، استفاده کند.

پیگام، با همکاری با شرکت بیمه سامان خدمات جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به این صورت که کاربر با پیاده‌روی مداوم می‌تواند اندوخته بیمه‌عمر خود را نزد شرکت بیمه‌ای افزایش دهد. هم اکنون این سرویس برای دارندگان بیمه عمر سامان در دسترس است. محمدحسن محمدی، هم‌بنیانگذاران استارتاپ پیگام درباره این همکاری می‌گوید: «این طرح با هدف حمایت از افزایش تحرک بدنی و تنوع در نوع ارائه بیمه عمر به صورت مشترک بین بیمه سامان و پیگام اجرا شده است که اولین قدم آن افزایش اندوخته بیمه عمر براساس پیاده روی کاربر بوده است.»

حامد اکبری دیگر بنیانگذار این استارتاپ معتقد است این اقدام می‌تواند نگرش جدیدی را برای سایر فعالان حوزه اینشورتک (فناوری‌های بیمه‌ای) ایجاد نماید تا نسبت به نوع ارائه بیمه بتوان از راهکاری جدید استفاده کرد. او در ادامه گفت: «از آنجایی که پیگام این قابلیت را دارد تا به اکثر حوزه‌ها متصل شود، یکی از اهداف ما حوزه بیمه‌ای بوده است چرا که افزایش تحرک بدنی منجر به افزایش سلامتی شده و این موضوع بر روی ریسک شرکت‌های بیمه‌ای در حوزه بیمه‌های عمر تاثیرگذار بوده است.»

مصاحبه آی‌چیزها با بنیان‌گذار پیگام : قدم‌ها را تبدیل به سکه می‌کنیم

محمدی با اشاره به انحصاری بودن این همکاری گفت: «مطابق توافق صورت گرفته با شرکت بیمه سامان، این همکاری انحصاری نبوده و پیگام می‌تواند به دیگر شرکت‌های بیمه‌ای نیز سرویس خود را ارائه کند به همین منظور پیگام مذاکرات خود را با دو شرکت بیمه‌ای دیگر در داخل کشور نیز آغاز کرده است که به‌علت عدم قطعیت پس از توافق نهایی، نام شرکت‌های جدید بیمه‌ای اطلاع رسانی خواهد شد.»

گفتنی است که این سرویس در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ همزمان با رونمایی از مرکز نوآوری پلنت در کارخانه نوآوری آزادی تهران در حضور غلامرضا سلیمانی، رئیس بیمه مرکزی و احمدرضا ضرابیه، مدیرعامل شرکت بیمه سامان رونمایی آزمایشی شد و پس از یکسال جلسات مداوم با شرکت بیمه سامان درخصوص نوع ارائه سرویس منطبق بر قوانین بیمه مرکزی به ساختار مشخصی جهت اجرا و پیاده سازی رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.