بهترین اپلیکیشن بخش فین‌تک از نگاه مردم

در حاشیه یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، اپلیکیشن ایوا از نگاه مردم و بازدیدکنندگان این جشنواره به‌عنوان بهترین اپلیکیشن در بخش فین‌تک‌ها برگزیده شد.

این شرکت ضمن حمایت انحصاری از نمایشگاه اختصاصی استارتاپ‌های یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، ارائه کارگاه‌های مختلف و حضور در میزگردهای تخصصی که در روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار شد، مهم‌ترین دستاوردها و محصولات خود را ارائه کرد.

گفتنی است، شرکت پرداخت الکترونیک سداد با تکیه بر تحقیق و پژوهش مستمری که در خصوص ابزارهای پرداختی نظیر انواع کارتخوان، اپلیکیشن‌های موبایلی و درگاه‌های پرداخت اینترنتی دارد همواره تلاش می‌کند که همراه و تسهیل‌گر کسب‌وکارهای اینترنتی (به‌ویژه کسب‌وکارهای نوپا و فناوری محور) باشد و راهکارهای خلاقانه به ایشان عرضه کند.

اپلیکیشن منتخب مردمی در جشنواره وب و موبایل

شایان‌ ذکر است که ایوا، اپلیکیشن برگزیده این جشنواره، در یک نگاه خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد که شاید در ظاهر شبیه به خدمات سایر اپلیکیشن‌های مشابه باشد. اما در واقع در تلاش است تا تجربه کاربری متفاوتی را برای این حوزه‌ها به ارمغان آورده و فعالیت کاربران را در همه خدمات پرداختی تسهیل کرده است. باید تاکید کرد که همین تفاوت‌های ساده ولی مؤثر بوده که این اپلیکیشن را در نگاه مردم به بهترین اپلیکیشن حوزه فین‌تک‌ها در این جشنواره بدل کرده و موجب شده که ایوا به‌عنوان اپلیکیشن برتر این جشنواره برگزیده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.