دی‌ام پلاس برگزار می‌شود

رویداد هم‌افزایی رشد با کسب‌وکارها برگزار می‌شود

رویداد دی‌ام پلاس که اولین رویداد از سری رویدادهای هم‌افزایی رشد با کسب‌وکارهاست با همت آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، ۱۳دی‌ماه در مرکز همایش‌های کارخانه نوآوری برگزار می‌شود. در این رویداد  استارتاپ‌ها و صاحبان ایده در زمینه‌های هوش مصنوعی، فین‌تک، بلاک‌چین و اینترنت‌اشیا حضور خواهند داشت.

رویداد هم‌افزایی رشد با کسب‌وکارها، به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد برای چند ساعت هم که شده از محدوده فعالیت خود خارج شوند و اتفاقات روز و تغییرات صنعت را ببینند. تغییراتی که در حالت عادی احتمالا از آن‌ها آگاه نمی‌شوند.

در این رویداد عادل طالبی، مدیرعامل تیزلند، رضا قربانی، بنیانگذار شبکه راه‌پرداخت، محسن رهگذر، معاون ارتباطات خلاق بادکویه، حمیدرضا محمودی، مدیرعامل فست کلیک، سیدحمیدرضا علوی، مدیرعامل تریکاپ، حسین گوهری سلیمی، بنیانگذار هلدینگ ماهور، احمدرضا آذرسا، مدیراجرایی همتک، حامد وثوقی، هم‌بنیانگذار آژانس دیجیتال مارکتینگ نادین ایده، امید ظریف‌پور، قائم‌مقام دیموند، ایمان زرین، مدیرعامل اکسل، افشین قلی‌نژاد، مدیرعامل آژانس دیجیتال مارکتینگ ادنگاه به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان شرکت در این رویداد برای ثبت‌نام  می‌توانند به سایت دی‌ام پلاس کنفرانس و سایت ایوند مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.