رفاتک‌چلنج برگزار می‌شود

رفاتک‌چلنج با هدف معرفی نیازهای فناورانه بانک رفاه ۲۱ مهرماه برگزار می‌شود

رفاتک‌چلنج ۲۱ مهرماه به همت رفاتک (مرکز نوآوری بانک رفاه) و بومرنگ (شبکه خدمات نوآوری) در باغ کتاب برگزار خواهد شد.

رفاتک‌چلنج، رویداد معرفی نیازهای فناورانه بانک رفاه است که هدف آن مشارکت و همکاری با استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآور برای رفع این نیازها است.

رفاتک‌چلنج در نظر دارد تعدادی از نیازها و چالش‌های بانک رفاه را به همراه رویکردهای توسعه فناوری این بانک در سه محور خدمات رفاهی به سالمندان و بازنشسته‌ها، پرداخت‌های ارزی برای گردشگران و گردشگران سلامت و روش‌های نوین نظرسنجی از مشتریان بانک از همه درگاه‌های ارتباطی (شعبه، خودپرداز، اپ، وب‌سایت و غیره) معرفی کند.

استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآور فرصت دارند در مهلت مقرر پس از رویداد، راهکارهای پیشنهادی و طرح‌های خود را به برگزارکنندگان معرفی کنند. این راهکارها توسط رفاتک مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و از ارائه‌دهندگان برترین پیشنهادات برای شروع همکاری دعوت خواهد شد.

طبق گفته هادی ویسی، مدیر مرکز نوآوری رفاتک هدف از برگزاری رویداد این است که ما بتوانیم برای تعدادی از مسائل بانک راه‌حل پیدا کنیم. به‌طور مثال بانک می‌خواهد روش‌های نوین نظرسنجی از مشتریان را پیاده کند، اما قبل از آن باید بداند که روش‌های نوین نظرسنجی شامل چه چیزهایی است؟ ما در ایده‌پردازی به‌دنبال ارائه این راه‌حل هستیم که ایراد روش‌های فعلی را نداشته باشد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد می‌توانند به سایت رفاتک یا شبکه اجتماعی رفاتک مراجعه کنند.

۲ نظرات
  1. مهدی می گوید

    رفاتک چلنج را بومرنگ برگزار می کند یا خود بانک رفاه؟

    1. عالیه عزتی می گوید

      بانک رفاه به همکاری بومرنگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.