رویداد همراهانه؛ کمک‌های داوطلبانه اهالی نوآوری برگزار می‌شود

رویداد همراهانه با هدف کمک داوطلبانه افراد فعال در فضای نوآوری به کسب‌وکارهای دیگر به صورت آنلاین برگزار می‌شود

رویداد همراهانه به همت پارک علم و فناوری خراسان، شتاب‌دهنده فردوسی، شتاب‌دهنده تریگ‌آپ، ۱۹ تیر ماه به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.

هدف از این رویداد، بررسی چالش‌های مجموعه‌های نوآور، استفاده از ظرفیت تسهیلگران اکوسیستم نوآوری عنوان شده است. رویداد نوآورانه به‌صورت فصلی برگزار خواهد شد. این رویداد از دو بخش میز مشاوره، میز خدمت تشکیل شده است.

در قسمت میز مشاوره؛ استارتاپ‌ها و مجموعه‌های نوآور، چالش‌هایی خود را نزد مشاوران مطرح می‌کنند و از مشاوره آن‌ها استفاده می‌کنند. این مشاوران از چهره‌های اکوسیستم نوآوری در استان یا کشورند که در یکی از حوزه‌های کسب‌وکار، از قبیل حقوقی، بیمه، مالی، توسعه کسب و کار، منابع انسانی و… تخصص داشته و اکنون در رویداد همراهانه داوطلبانه، صاحبان کسب‌وکارهای نوآور را در حل مشکلات فعلی و انتخاب مسیر مطلوب، راهنمایی کنند.

قسمت دوم این رویداد به میز خدمت اختصاص داده شده است. در این بخش استارتاپ‌های رشدیافته و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمت، خدمات خود را با تخفیفات قابل‌توجه به شرکت‌کنندگان رویداد ارائه می‌کنند تا از یک طرف، نیازهای خدماتی استارتاپ‌ها و مجموعه‌های متقاضی مشاوره با کمترین هزینه ممکن برطرف شود و از طرف دیگر، شرکت‌های رشدیافته اکوسیستم نیز بتوانند خدمات خود را به سایر اجزای نوآوری ارائه نمایند.

یکی دیگر از محورهای این رویداد، استفاده از ظرفیت تسهیلگران اکوسیستم نوآوری است؛ به این صورت که برای هر کسب‌وکار متقاضی مشاوره، تسهیلگری تعریف می‌شود تا علاوه بر درک نیاز واقعی کسب‌وکار، آن‌ها در انتخاب مشاور مناسب کمک کند. علاوه بر این، تسهیلگر در روز رویداد، آنان را در مسیر رویداد همراهی می‌کند و پس از رویداد هم ارتباط خود را با مشاوره‌گیرنده ادامه خواهد داد تا در صورت نیاز، جلسات دیگری با هم داشته ‌باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در رویداد همراهانه، به وب سایت همراهانه به نشانی Hamrahaneh.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.