سعید رحمانی از ایران رفت و سمساریلر مدیرعامل سرآوا شد

علی سمساریلر مدیر توسعه کسب‌وکار شرکت سرآوا ، مدیرعامل این شرکت شد. این انتصاب به دنبال غیبت طولانی مدت و نابهنگام سعید رحمانی مدیرعامل سابق، رخ داده است.

رحمانی از 3 ماه گذشته از کشور خارج شده است و تاکنون بازنگشته است. به دنبال این اتفاق، هیات مدیره این شرکت سرمایه‌گذاری استارتاپی تقریبا 4 روز پیش طی مراسمی علی سمساریلرمدیر توسعه کسب‌وکارسرآوا، را به جای رحمانی برصندلی مدیرعاملی این شرکت نشاند.

به گزارش آی‌چیزها، سمساریلر از سال 94 به عنوان مدیر توسعه کسب‌وکار سرآوا مشغول به کار است. او پس از انتصاب اخیردر مصاحبه با رسانه‌های استارتاپی از اصلی‌ترین برنامه‌های خود خبر داده است و گفته است که تمرکز این شرکت روی پورتفولیو است و تیم سرآوا تمام تلاش خود را برای ادامه رشد و موفقیت کارآفرینان استارتاپ‌های پورتفولیو به کار می‌گیرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نوین اندیشان پردیس سرآوا پارس از سال 1391 فعالیت خود را در پارک فناوری پردیس شروع کرده است.

هدف این شرکت سرمایه‌گذاری روی کارآفرینان و استارتاپ‌های فناوری است. سرآوا تاکنون بر شرکت‌هایی نظیر دیجی‌کالا، کافه‌بازار، دیوار،  علی بابا، تخفیفان، ریحون، نوار و .. سرمایه‌گذاری کرده است.

اخبار اکوسیستم استارتاپی ایران در تلگرام آی‌چیزها دنبال کنید

1 نظر
  1. علی استارتاپی می گوید

    لطفا در مورد این بنویسید که میراث سعید رحمانی و سرآوا برای اکوسیستم استارتاپی ایران چه بود؟ درسته که نقش خوبی داشت اما ساکت کردن همه منتقدان و خریدن همه رسانه ها بزرگترین اشتاهبش بود. تهش به ضرر خودش تموم شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.