صبا ایده مالک صددرصد سهام سینما تیکت شد

هلدینگ صباایده، مالک برندهای آپارات، فیلیمو و صباویژن اعلام می‌کند که مالک صد در صدی سینما تیکت شده است

صباایده که تا پیش از این  ۴۵ درصد از سهام سینماتیکت را در اختیار داشت، با کامل کردن سبد سهام خود از این پلتفرم فروش آنلاین بلیط سینما، مالک آن شد.

هلدینگ صباایده، ۱۵ سال است که دو حوزه VOD و UGC، فعالیت می‌کند و یکی از قدیمی‌ترین بازیگران صنعت محتوا با تمرکز بر فضای آنلاین به ‌شمار می‌آید.  هلدینگ صبا ایده درباره چرایی این سرمایه‌گذاری در بیانیه‌ خبری خود گفته است: «سینماتیکت قدیمی‌ترین سامانه فروش آنلاین بلیط سینما است که علاوه بر روحیه تیمی نزدیک با هلدینگ صباایده، حوزه فعالیت مشترکی هم با این مجموعه دارد و هم‌افزایی صددرصدی این دو برند به توسعه فضای کسب و کار آنلاین در سینما منجر خواهد شد.»

صبا ایده در مورد اهداف این سرمایه گذاری توضیح می دهد: «تحول در حوزه بلیت فروشی آنلاین سینما، ایجاد رونق در بازار بلیط فروشی آنلاین با هدف حمایت از سینماها و سینماداران، توسعه دانش فنی و زیرساختی سامانه بلیط فروشی در حوزه فرهنگ و هنر، نزدیک‌کردن بیشتر فضای آفلاین و آنلاین سینما و نیز رقم زدن چشم‌اندازهایی برای بهبود خدمات محتوایی در آینده سینمای ایران از اهداف ما برای سرمایه‌گذاری در این استارتاپ است.»

پلتفرم سینماتیکت به مدت ۸ سال است که در صنعت سینما ایران در حوزه سامانه فروش آنلاین بلیت سینما فعالیت می‌کند. صباایده اعتقاد دارد که سرعت پیشرفت در صنعت آنلاین سینما بسیار کند است از همین رو امیدوار است با حمایت‌های مالی و معنوی خود از این استارتاپ بتواند، نوآوری‌هایی را در صنعت سینما ایران و به ویژه فضای آنلاین رقم بزند.

گفتنی است صباایده قبل از این نیز با سرمایه‌گذاری در یکی از دو استارتاپ بزرگ حوزه گردشگری، مانند فلایتیو به طور رسمی وارد بازار فروش و رزرواسیون بلیط هواپیما و قطار شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.