فراخوان کارمانا برای سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌ها

استارتاپ‌های فین‌تک، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و بلاکچین یک ماه برای ثبت درخواست جذب سرمایه فرصت دارند

کارمانا، از تیم‌های فعال در حوزه‌های فین‌تک، بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا که محصول قابل‌ ارائه دارند، برای شرکت در فراخوان سرمایه‌گذاری خود دعوت کرد. فراخوان سرمایه‌گذاری کارمانا از ابتدای تیرماه شروع شده و تا پایان همین ماه ادامه خواهد داشت.

بعد از ثبت‌ درخواست استارتاپ‌ها در سایت کارمانا، توسط تیم کارشناسی، ارزیابی اولیه روی تیم‌ها انجام می‌شود. پس از انجام ارزیابی اولیه، تیم‌هایی که موفق شوند نظر کارشناسان را جلب و از این مرحله عبور کنند، برای جلسه ارائه در کمیته سرمایه‌گذاری دعوت می‌شوند.

پس از جلسه ارائه در کمیته سرمایه‌گذاری، تیم‌های منتخب به‌منظور ارزیابی در مرحله دوم مشخص می‌شوند. تیم‌هایی که از مرحله دوم عبور کنند برای انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری و پس از آن استقرار در فضای کار اشتراکی کارمانا مراحل مرتبط را طی خواهند کرد.

استارتاپ‌های برگزیده علاوه بر جذب سرمایه‌، با توجه به شبکه منتورها و مشاورهایی که در کارمانا حضور دارند، از مشاوره و منتورینگ تخصصی و عمومی بهره‌مند خواهند شد.

حمیدرضا هنرکار، مدیرعامل مجموعه کارمانا با اشاره به جزئیات فراخوان سرمایه‌گذاری کارمانا و اینکه مجموعه سرمایه‌گذاری خوارزمی و بانک صادرات از سرمایه‌گذاران کارمانا هستند، گفت: «هدف کارمانا، بیشتر سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌های مرحله ارلی استیج (مرحله اولیه) است. اگر استارتاپ‌های پذیرفته شده برای سرمایه‌گذاری، فعالیت خوبی داشته و رشد کنند، برای مراحل بعدی جذب سرمایه هم این مجموعه آمادگی سرمایه‌گذاری روی آنها را خواهد داشت.»

هنرکار تاکید کرد با توجه به شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در شبکه کارمانا به عنوان سرمایه‌گذار یا شریک تجاری حضور دارند، استارتاپ‌های ۴ حوزه فین‌تک، هوش مصنوعی، بلاکچین و اینترنت اشیا، می‌توانند گزینه‌های بالقوه خوبی برای جذب سرمایه و استقرار در کارمانا باشند. اما مدیرعامل کارمانا اضافه کرد استارتاپ‌های حوزه‌های دیگر هم در صورت داشتن ظرفیت‌ها و جذابیت‌های لازم می‌توانند شانس جذب سرمایه از طریق کارمانا را داشته باشند.

برای جزئیات بیشتر و ثبت‌ درخواست سرمایه‌گذاری به این آدرس مراجعه کنید.

کارمانا روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری می‎کند

1 نظر
  1. سهیل می گوید

    کارمانا علاوه بر اینکه فضای کار اشتراکی است روی استارتاپ ها سرمایه گذاری هم می‌کند؟ میزان سرمایه کارمانا برای این کار‌چقدر است؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.