شانزدهمین کنفرانس انجمن رمز ایران برگزار می‌شود

شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران ۶ و ۷ شهریور ۱۳۹۸ در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش آی چیزها و به نقل از ایسنا، شانزدهمین دوره کنفرانس رمز ایران با هدف هم‌افزایی دانش پژوهش‌گران و صنعت‌گران حوزه امنیت اطلاعات و رمزشناسی و نیز انتشار یافته‌های نو و بدیع در این زمینه، در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

آشنایی و ارتباط استادان، پژوهشگران، صنعت‌گران، مدیران و کلیه علاقه‌مندان این حوزه، بررسی چالش‌های علمی و اجرایی در فرآیند کاربری این فن در فضای مجازی و تأکید بر امن‌سازی فضای تبادل اطلاعات در کشور از دیگر اهداف برگزارکنندگان است.

با توجه به گسترش اینترنت اشیاء در کشور و کاربردهای آن در صنایع مختلف در سال‌های اخیر، موضوع «امنیت اینترنت اشیاء» به عنوان محور ویژه علمی- ترویجی برای کنفرانس انتخاب شده است تا فضای تعامل بیشتری برای ارتباط میان دانشگاهیان، محققین و صنعت‌گران کشور در این حوزه ایجاد شود.

انجمن رمز ایران از این پس علاوه بر فراخوان متداول بهاره خود یک فراخوان پاییزه نیز برای دریافت مقاله‌ها اعلام می‌نماید. اولین فراخوان پاییزه انجمن برای ارائه مقاله‌ها در کنفرانس شانزدهم به شرح زیر اعلام می‌شود:

 آخرین مهلت ارسال مقاله‌ها در فراخوان پائیزه: ۳۰ آذر ۱۳۹۷

 اعلام نتایج داوری فراخوان پائیزه: ۳۰ دی ۱۳۹۷

پژوهشگران می‌توانند مقاله‌های خود را که حاوی آخرین نتایج تحقیقات علمی در یکی از محورهای کنفرانس یا سایر زمینه‌های مرتبط است به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. به مقاله‌های پذیرفته شده پس از ثبت‌نام در کنفرانس گواهی پذیرش اعطا می‌شود و ارائه مقاله‌ها در زمان برگزاری کنفرانس صورت خواهد گرفت.

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.