مسعود حمیدزاده، مدیر عامل جدید پونیشا شد

اطلاعیه رسمی شرکت پویندگان نیرو شایسته منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص) راجع به آخرین تغییرات مدیریتی این شرکت

مفتخریم به اطلاع برسانیم پس از آخرین راند جذب سرمایه‌ پونیشا و حرکت این شرکت به سمت اهداف بلندپروازانه‌ی خود، و در پی شکل‌گیری هیئت مدیره‌ی جدید به ریاست بنیانگذار پونیشا آقای نیما نورمحمدی، در آخرین جلسه‌ی هیئت مدیره، آقای مسعود حمیدزاده به عنوان مدیرعامل جدید شرکت برگزیده شدند. این تصمیم که در راستای تقویت تیم مدیریتی شرکت اتخاذ شده است به منظور تداوم گسترش و تبلور ظرفیت‌های شرکت پویندگان نیرو شایسته منطقه آزاد انزلی است.

مدیرعامل جدید پونیشا در رابطه با برنامه و اهدافش درباره پونیشا می‌گوید: امروز ظرفیت بی‌نظیری در بازار خدمات نیرو کار متخصص بصورت پروژه‌ای وجود دارد؛ تغییر تعریف انجام کار در پسا کرونا، عادت‌های متفاوت نسل جدیدالورود به بازار کار یا همان نسل زی (Generation Z)، و گسترش فرهنگ فریلنسینگ در جهان از یک رو و شرایط ایده‌آل جمعیت شناسی و زیرساختی از سوی دیگر بازار بسیار مناسبی را برای پونیشا جهت رهبری و گسترش شکل داده است. او اضافه می‌کند: مهمترین برنامه‌ی ما در کنار گسترش دامنه‌ی فعالیت‌ شرکت، تقویت زیرساخت تکنولوژیک و بهبود کاربردپذیری آن جهت تسهیل رشد‌های آتی است.

به گفته‌ی او پونیشا در حال حاضر به بیش از ۶۰۰ هزار کاربر خدمات ارائه می‌کند؛ این گستردگی باعث شده دامنه‌ وسیعی از پروژه‌ها، از استارت‌آپی و نوپا تا پروژه‌های صنعتی در پونیشا ثبت شوند و طیف گسترده‌ای از فریلنسرها، از کارآموزان که از طریق انجام پروژه پول توجیبی و هزینه‌‌های روزمره خود را به دست می‌آورند تا افراد متخصصی که از طریق پونیشا سالانه بیش از ۳۰۰ میلیون تومان درآمد دارند، در این پلتفرم فعالیت کنند. در همین راستا، یکی از اولویت‌های تیم تلاش جهت تسهیل و بهبود ارتباط هر پروژه با نوع فریلنسر مربوط به آن با استفاده از داده‌های تاریخی تجمیع شده در این پلتفرم و الگوریتم‌های تکنولوژیک است.

نیما نور محمدی، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره پونیشا درباره این انتصاب می‌گوید: «در این دو سال که با مسعود آشنا شدم و شانس این را داشتم تا با هم کار کنیم، مطمئن هستم که او بهترین انتخاب برای این سمت است و برایش آرزو موفقیت دارم.»

رادمان ربیعی، معاون سرمایه‌گذاری‌های جسورانه گروه مالی همچنین درباره این تصمیم هیئت مدیره‌ی شرکت می‌گوید: «انتخاب مسعود به عنوان مدیرعامل پونیشا در راستای تقویت تیم مدیریتی پونیشا و ارتقا سرویس دهی به همه‌ی کاربران و ایجاد ارزش افزوده برای همه‌ی ذی‌نفعان این مجموعه ا‌ست که مطمئنم در سال‌های آینده باعث رشد و توسعه این پلتفرم فریلنسینگ در ایران و گسترش کل فعالیت‌ها می‌شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.