رویداد رونمایی از محصول جدید منظومه‌نگاران برگزار می‌شود

منظومه‌نگاران برای به‌روزکردن علمی برنامه‌نویسان داخلی، بسته نرم‌افزاری توسعه وب را  توسعه داد

رویداد رونمایی از BassisCore روز چهارشنبه ۱۱ دی ماه سال‌جاری در سالن کنفرانس سازمان صداوسیما برگزار خواهد شد.

آیین رونمایی از این محصول جدید شرکت منظومه‌نگاران به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت وب ایران، با حضور و مشارکت جمعی از فعالان این حوزه، با همکاری DMWAY برگزار می‌شود.

شرکت منظومه‌نگاران با سابقه‌ای ۲۲ ساله از شرکت‌های دانش‌بنیان است  که شهرتش را به‌خاطر طراحی وب‌سایت‌های محتوامحور در دوران رواج اینترنت در ایران است.

به گفته حمیدرضا اعتدال‌مهر، رئیس هیئت‌مدیره انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی تهران، این شرکت قصد دارد اکنون و پس از پشت‌سرگذاشتن سال‌ها تجربه‌های گوناگون در عرصه‌ وب و اینترنت، بسته‌ نرم‌افزاری توسعه وب خود را با نام BasisCore معرفی کند.

مدیرعامل منظومه‌نگاران در بیان اهداف این رویداد گفت: «آشنایی فعالان و متخصصان صنعت وب با خدمات و امکانات این بسته نرم‌افزاری(BasisCore)، نقد و بررسی تخصصی توسط کارشناسان DMWAY  در جهت کمک به ارتقای سطح این برنامه، همچنین بیان تجربیات مدیران و برنامه‌نویسان شرکت‌هایی که تاکنون با این نرم‌افزار به فعالیت پرداخته‌اند، از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.» به گفته مدیرعامل منظومه‌نگاران، این سرویس در حال حاضر هزاران سایت را میزبانی می‌کند.

او با بیان اینکه برنامه‌نویسی، علمی‌ است که از سرعت به‌روزرسانی بالایی برخوردار است، افزود: «طی سال‌ها فعالیت، منظومه‌نگاران با دغدغه به‌روزکردن علمی برنامه‌نویسان داخلی، رو به ساخت بسته نرم‌افزاری توسعه وب که توسعه داده شده، آورد.»

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت ‌‌Basisevent.ir مراجعه کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.