هکاتوریسم برگزار می‌شود

فرصت مناسب برای تجاری‌سازی ایده‌ها و طرح‌ها

اولین رویداد بین‌المللی برنامه‌نویسی گردشگری ایران(هکاتوریسم) در پردیس بین‌المللی دانشگاه صنعتی شریف، برگزار می‌شود. هکاتوریسم ۲۰۲۰ ماراتن بین المللی برنامه نویسی وب و موبایل در حوزه ی گردشگری به مدت سه روز از ۱۶ تا  ۱۸ بهمن‌ماه با حضور تیم‌ها در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد.

در مرحله اول از این رویداد تیم‌های شرکت‌کننده، مشخصات و رزومه اعضا را ارسال کرده و بعد از بررسی توسط هیئت برگزاری ماراتن، تیم‌های منتخب معرفی خواهند شد. تیم‌های برگزیده در طول این سه روز برای چالش‌های مطرح شده با کمک مربیان خود، راه‌حل‌های خود را به هیئت داوران ارائه می‌دهند. رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره و سخنگوی اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی، اسماعیل قادری فر، رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی و پیام پورمیرزا، مدیرعامل شرکت MAHFA WORLD RESOURCES عضو هیئت داواران هستند. در پایان به ۳تیم منتخب به ترتیب جوایزنقدی با ارزش ۳۰۰۰ دلار،۱۵۰۰ دلار و ۱۰۰۰دلار اهدا خواهد شد.

در کنار برگزاری اولین ماراتن بین المللی برنامه نویسی گردشگری ایران(هکاتوریسم ۲۰۲۰) در جزیره زیبای کیش و با توجه به حضور مسئولین دولتی و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، اعضای شورای سیاست گذاری تصمیم به برگزاری جشنواره ایده نیز گرفتند. این جشنواره با هدف آشنایی شرکت‌کننده‌ها با ایده‌ها و طرح‌های استارتاپی و اختراعات بخش گردشگری، صنایع دستی و توریسم سلامت آشنا برگزار می‌شود و در صورت کسب امتیاز های لازم، زمینه سرمایه‌گذاری و همکاری بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران حاصل خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانند به سایت هکاتوریسم مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.