هیئت‌های آنلاین عزاداری محرم با ابرآروان

ابرآوران خبر از ارائه رایگان سرویس پخش زنده خود به هیئت‌های مذهبی داد

سرویس ابری ابرآوران با انتشار اطلاعیه‌ای خبر از خدمات تازه این کسب‌وکار برای هیئت‌های عزاداری ماه محرم داده که می‌خواهند مراسم خود را به صورت آنلاین برگزار کنند. در این اطلاعیه آماده است:

ابر آروان و لحظه‌نگار با توجه به دغدغه عمومی نسبت به سلامت جامعه و رویکرد نگران‌کننده‌ دولت، پلتفرم پخش زنده خود را به رایگان در اختیار هیئت‌های مذهبی قرار می‌دهند که مراسم محرم ۹۹ را غیرحضوری برگزار کنند.

محفاظت از سلامت جمعی به‌ویژه در بحران پیچیده‌ای هم‌چون کرونا، وظیفه‌ تک‌تک ماست، ابر آروان نیز پیش از این در همین مسیر و در قالب  کمپین نفس، با ارائه‌ زیرساخت ابری تلاش کرد در مقابله با کرونا سهم اجتماعی خود را برای کسب‌وکارهای آموزشی و وب‌سایت‌های اطلاع‌رسانی به‌جا بیاورد.

این‌بار با توجه به دغدغه‌ جامعه درباره‌ مناسبت‌های مذهبی پیشِ رو، ابر آروان اعلام آمادگی می‌کند پلتفرم پخش زنده‌ خود را به رایگان در اختیار هییت‌های مذهبی قرار دهد که ضمن پاس‌داشت ایام محرم و صفر، به‌جای برگزاری حضوری، برگزاری آنلاین مراسم را انتخاب می‌کنند.

پلتفرم پخش زنده‌ با امکان استریمینگ بر بستر وب است و توانایی پاسخ‌دهی به تعداد نامحدود کاربران را دارد.

تا زمانی‌که وضعیت کرونا حاکم باشد، ابر آروان و لحظه‌نگار این آمادگی را دارند تا سرویس‌دهی رایگان پلتفرم پخش زنده‌ خود را به هیئت‌های مذهبی که برگزاری آنلاین مراسم را جایگزین برگزاری حضوری کرده‌اند، حتا در ماه‌های آتی نیز ادامه دهند.

متقاضیان استفاده از این امکان می‌توانند درخواست خود را به ایمیل sales@arvancloud.com بفرستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.