پرداخت امن به شیپور اضافه شد

خرید اینترنتی از فروشگاه‌ها با ارسال سراسری در شیپور رسما رونمایی شد

رضا اربابیان، مدیرعامل شیپور از رونمایی رسمی قابلیت «خرید امن» از هزاران فروشگاه با امکان ارسال سراسری محصول به محل مورد نظر کاربران شیپور خبر داد.

رضا اربابیان، مدیرعامل شیپور در گفت‌وگو با آی‌چیزها با رونمایی از قابلیت جدید شیپور، اعلام کرد که از طریق این امکان جدید ارسال محصولات بیش از ۳ هزار فروشگاه فعال در شیپور به سراسر ایران محقق شده است.

به گفته مدیرعامل شیپور، طرح آن‌ها برای اولین بار است که در سراسر کشور برگزار می شود چرا که تفاوت‌های اساسی از منظر امنیت و سالم بودن معامله و نظارت روی آن وجود دارد که پیش از این در هیچ پلتفرمی دیده نشده است.

اربابیان در این‌باره توضیح داد: «برای نخستین بار حدود دو سال پیش فروشگاه‌های اینترنتی را در پلتفرم‌های تیازمندی راه‌اندازی کردیم و در حال حاضر هزاران فروشگاه در شیپور مشغول فعالیت هستند. امروز نیز با دارا بودن بیشترین تعداد فروشگاه‌های فعال برای نخستین بار، امکان خرید امن و ارسال سراسری را به منظور تسهیل خرید و فروش اینترنتی رونمایی می‌کنیم.»

او در ادامه افزود: «در این قابلیت جدید شیپور، همه کسب و کارها می‌توانند پس از احراز هویت با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود ضمن معرفی خدمات و محصولاتشان به میلیون‌ها کاربر، از ویژگی خرید امن نیز بهره مند شده و در سریعترین زمان ممکن محصول خود را به دست خریدار در سراسر ایران برسانند.»
اربابیان تصریح کرد: «این قابلیت می‎تواند تحولی در بازار نیازمندی ها محسوب شود و خرید و فروش را برای کاربران شیپور تسهیل کند. بر اساس چنین تحولی شیپور تلاش می کند تا امنیت معامله با امکان دریافت در سریع ترین زمان ممکن را برای کاربران گارانتی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.