گردهمایی بزرگ فعالان حوزه وردپرسی ایران  WPsummit

 WPsummit در تاریخ ۵ و ۶ دی ماه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر برگزار می‌شود

این رویداد با حضور توسعه‌دهندگان وردپرس، تولیدکنندگان محتوا، طراحان وبسایت  و مدیران فروشگاه‌­های اینترنتی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد و در کنار ایجاد یک بستر مناسب برای شبکه‌­سازی و دانش­‌افزایی، سیستم وردپرس و فروشگاه‌ساز آن یعنی ووکامرس، بصورت تخصصی مورد واکاوی قرار گرفته و جدیدترین امکانات و  به روزرسانی‌­های آن بررسی می‌شود.

با شروع موج کسب‌و‌کارها و فروشگاه‌های اینترنتی در ایران، حضور وردپرس بعنوان یک سیستم مدیریت محتوا و سایت­‌ساز بسیار پررنگ‌تر و قوی‌تر شده است. هم اکنون تعداد زیادی از توسعه­‌دهندگان در حال به‌روزرسانی و توسعه وردپرس هستند و هر روزه امکانات و ابزارهای نوین و کاربردی‌تری به این سیستم افزوده می­‌شود.

مخاطبان اصلی رویداد توسعه‌دهندگان وردپرس، طراحان فروشگاه‌های اینترنتی، مدیران فنی، وبمستران، تولیدکنندگان محتوا، طراحان وبسایت و مدیران فروشگاه‌­های اینترنتی هستند. از مهمترین محورهای رویداد می­‌توان به وردپرس در بازار جهانی، وردپرس، کسب و کار، نوآوری، وردپرس در بسترهای مختلف میزباتی، سیستم اختصاصی یا وردپرس، مزایا و معایب، بایدها و نبایدهای وردپرس و نقش وردپرس در بهره‌وری دیجیتال مارکتینگ اشاره نمود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام با کد تخفیف ۳۰ درصدی icheezha به سایت wpsummit.ir مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.