سرویس برگزاری رویداد آپارات غیرفعال شد

سرویس برگزاری رویداد آپارات (سرویس پخش زنده به همراه بلیت فروشی) از تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ غیرفعال شد. سرویس برگزاری رویداد آپارات، یکی از ویژگی‌های سرویس پخش زنده آپارات بود که به کمک آن کاربران می‌توانستند رویدادهای خود را برگزار کنند و آن را تنها در دسترس افرادی قرار دهند که از قبل بلیت مربوط به آن رویداد را خریداری کرده‌ بودند.

لازم به ذکر است، سرویس پخش زنده آپارات به فعالیت خود ادامه خواهد داد و افراد یا کسب‌وکارهایی که از این سرویس استفاده می‌کنند برای برگزاری پخش زنده مشکلی نخواهند داشت و تنها سرویس برگزاری رویداد که همراه با بلیت فروشی بود، غیرفعال می‌شود. توجه نمایید، سرویس پخش زنده آپارات با قابلیت‌های متنوع، می‌تواند پاسخگوی نیاز بسیاری از کاربران باشد. اما اگر به دنبال قابلیت‌های بیشتری برای شخصی‌سازی پخش زنده خود می‌گردید، می‌توانید سرویس لایوپلاس را تهیه کنید و از امکاناتی مانند: امکان محدودسازی تماشای پخش زنده فقط از طریق دامنه‌های دلخواه‌، پلیر پخش زنده بدون لوگو و… بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس لایوپلاس می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

و در آخر آپارات، دلیل این اتفاق را تمرکز بیشتر برای بهبود تجربه کاربری و زیرساخت‌های لازم برای سرویس‌ پخش زنده آپارات بیان کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.