انرژیک؛ مرکز نوآوری تخصصی حوزه نفت و انرژی- ویدئو

آشنایی با یک شتابدهنده تخصصی

محتوای برند| انرژیک به عنوان اولین مرکز نوآوری خصوصی در حوزه نفت و انرژی، توسط شرکت «پیشگامان توسعه کارمایه آپادانا» و با سرمایه گذاری شرکت‌های «گسترش انرژی پاسارگاد»، «انرژی دانا» و «سرمایه‌گذاری صنعت نفت»، در ساختمان دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شده است.

این مرکز بستری را فراهم آورده تا با ایجاد ارتباط موثر میان شرکت‌های بزرگ صنعتی حوزه نفت و انرژی و شرکت‌های نوآفرین، گامی موثر در جهت حل چالش‌های صنعت بردارد.
انرژیک در راستای تحقق اهداف خود برای حل چالش‌های صنعت به کمک کارآفرینان خلاق داخلی و شرکت‌های دانش بنیان و نوآفرین، این امکان را فراهم آورده تا در کنار دسترسی آسان به منتورهای تخصصی، شرکت در رویدادها و کارگاه‌ها و همچنین دسترسی به شبکه‌ ارتباطی موثر در انرژیک،

شرکت‌های دانش بنیان و نوآفرین بتوانند با حضور در رویدادهای بهم‌رسانی با شرکت‌های بزرگ صنعتی در راستای فروش خدمت/ محصول و یا جذب سرمایه، اقدام نمایند.
همچنین نمایندگان شرکت‌های بزرگ صنعتی به طور مستمر در قالب رویدادهای Reverse Pitch نیازها و چالش‌های انتخابی خود را جهت پیدا کردن راه‌حل مناسب برای کارآفرینان علاقه مند ارائه خواهند کرد.
علاوه بر آن، از آن‌جا که «انرژیک» شبکه ارتباطی گسترده‌ای در زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه کشور دارد می‌تواند به شرکت‌های بزرگ کمک کند تا افراد و تیم‌های توانمند و محصولات مناسب را مطابق با نیازهای خود شناسایی کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.