سرکی در اکسکوینو و بیت‌راه آن

در ادامه معرفی صرافی‌های ارز دیجیتال این هفته سری به اکسکوینو میزنیم. اکسکوینو که در واقع یک شرکت دانش بنیان است جز معدود صرافی‌هایی است که توانسته مجوز فعالیت حوزه رمزارز را از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری دریافت کند. از سال ۹۶ فعالیتش را شروع کرده و از خوب‌های تولید محتوا در این حوزه است. اگر می‌خواهید درباره رمزارزها، تکنولوژی بلاکچین، مفاهیم و کلیدواژه‌ها و تجارت در این حوزه اطلاعات کسب کنید می‌توانید به وبلاگ اکسکوینو مراجعه کنید. نزدیک به هزار مقاله کوتاه، بابیان ساده اما به‌دردبخور برای شما فراهم است.

استراتژی تولید محتوا در بین همه صرافی‌ها مشترک است. در این مدت که به معرفی چند صرافی مهم و معروف پرداختم، تلاش آنها برای ایجاد و توسعه بازار از راه تولید محتوا کاملا مشهود بود. این اتفاق بسیار خوبی است که باید در تمامی حوزه‌ها، چه سنتی و چه نو با قدرت و استمرار ادامه یابد. اکسکوینو نشان داده در این راه چقدر سرسخت و مصمم است. علاوه بر وبلاگ، بخش ویژه آموزشی هم دارد که برای تازه‌کارها کاربردی است.

اما برویم سراغ تجربه کار با اکسکوینو.

شاید یکی از متفاوت‌ترین اینترفیس ها را اکسکوینو داشته باشد. با ورود به پنل و پس از طی کردن مراحل احراز هویت، برای خرید و فروش همه چیز مهیا است. طراحی اینترفیس و ظاهر پنل کاربری خیلی سر راست و منظم است. اما شاید میتوانست بهتر هم باشد. مثلا اگر از عناصر مینیمال‌تر بهر‌ه می‌گرفت و انتخاب و استفاده از رنگها وسواس بیشتری به خرج می‌داد، بهتر بود. چیزی که ممکن است از لحاظ بصری توی ذوق بزند، تنوع رنگی زیاد است. اما فارغ از اینها چیدمان و دم‌دست بودن چیزهایی که به آن نیاز دارید خوب است.

تنوع ارزها هم در اکسکوینو قابل قبول است. بیتکوین، لایتکوین، بیتکوین کش، اتریوم، ریپل، تتر، استلار، ای‌ اُ اس، بیت‌کوین اس‌وی، کاردانو، ترون، مونرو، نئو، آیوتا، دَش، اتریوم کلاسیک، داج‌کوین، زی‌کش، بایننس‌کوین و چِین‌لینک، ۲۰ ارزی است که اکسکوینو به کاربرانش ارائه می‌دهد.

اکسکوینو طرح‌ها و مشوق‌های خلاقانه‌ای را برای کاربرانش ایجاد کرده و سعی می‌کند ارتباطش را با کاربر حفظ و مستمر کند. پشتیبانی آنلاین صبور و پاسخگویی دارد و اگر مشکلی داشته باشید، سرگردان و نگران نخواهید شد.

اما در کنار اکسکوینو چیزی که نظرم را جلب کرد، خدمت مهم و ارزشمندی با نام بیت‌راه است. اگر فروشگاه یا خدمتی دارید که می‌خواهید مشتریانتان پولشان را به صورت بیت‌کوین؛ اتریوم یا لایت‌کوین و … پرداخت کنند، بیت‌راه راه حل خوبی است.

بیت راه

بیت راه یک درگاه پرداخت ارز دیجیتالی است که در شرایط تحریم می‌تواند راهکار خوبی برای پرداخت‌های خارج از کشور باشد. علاوه بر این بدون دغدغه نقدکردن ارز دیجیتالی دریافتی میتوانید معادل ریالی آن را از بیت‌راه دریافت کنید.

مستندات و روش استفاده از بیت‌راه به خوبی در سایت بیت‌راه شرح داده شده و علاوه بر این کارشناسان فنی هم کمکتان خواهند تا فروشگاه یا کسب و کار آنلایتان را به درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال مجهز کنید.

بیت‌راه و سامانه‌های مشابه که به زودی شاهد تولدشان خواهیم بود آینده را از آن خود خواهند کرد و مهمتر از آن بستری  برابر و بدون تحریم است که برای کارآفرینان حوزه آنلاین فراهم می‌شود.

1 نظر
  1. salehmeshgin می گوید

    عالی بود ممنونم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.