در اکوسیستم اصفهان چه خبر است؟

سرمایه‌گذاری شتاب‌دهنده هاب اصفهان در ۵ استارتاپ

گزارش عملکرد ۳ ماهه (بهمن ۹۹ تا فروردین ۱۴۰۰) شتاب‌ دهنده هاب اصفهان منتشر شد.

این گزارش می‌گوید هاب اصفهان از بهمن ۹۹ تا فروردین ۱۴۰۰، ۲۳ درخواست برای شرکت در دوره شتابدهی دریافت کرده که پس از رد کردن درخواست ۱۸ استارتاپ در غربالگری اولیه. با درخواست ۵ استارتاپ برای ورود به دوره پیش شتاب‌دهی و راستی آزمایی موافقت کرده است.

آن طور که در این گزارش اعلام شده، دلیل رد شدن درخواست شرکت در دوره شتابدهی ۱۸ استارتاپ توسط هاب اصفهان ناقص بودن تیم، خوب نبودن و تکراری بودن ایده و مدل کسب و کار بوده است.

از ۵ استارتاپی که در این دوره زمانی برای شرکت در دوره پیش شتابدهی و راستی آزمایی هاب اصفهان پذیرفته‌ شده‌اند، استارتاپ‌های تراول گرام، وینوپر و ایرانگرد در حوزه گردشگری، استارتاپ گرین اج در حوزه اینترنت اشیا و استارتاپ هیرا در حوزه شهر هوشمند فعالیت می‌کنند.

هاب اصفهان در بازه زمانی بهمن ۹۹ تا فروردین ۱۴۰۰، همچنین با استارتاپ‌های جیم شو در حوزه سلامت دیجیتال و آرکا در حوزه هوش مصنوعی و مارکت پلیس اقدام به عقد قرارداد برای شتابدهی کرده است.

دوره شتابدهی استارتاپ‌های فیترفیکس در حوزه محتوا و زیماتک در حوزه بازی سازی هم در این بازه زمانی به پایان رسیده است.

هاب اصفهان همچنین استارتاپ‌های فیترفیکس، زیماتک، جیم شو، آرکا و تراول گرام را شتابدهی و در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده است. در حال حاضر هاب اصفهان در ازای شتابدهی و سرمایه‌گذاری صورت گرفته در این استارتاپ‌ها ۷ درصد از سهام فیترفیکس، ۷ درصد از سهام زیماتک، ۲۰ درصد از سهام جیم شو و ۲۰ درصد از سهام آرکا را در اختیار دارد.

همچنین ۹ استارتاپ هیرا، وینوپر، گرین اج، ایرانگرد، ابر سفید، پلیس عمومی، رادار ۳۶۱، نوو و پوآرو در مرحله پیش شتابدهی هاب اصفهان قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.