حرکت آقای مکوندی یک کمپین شد

تپسی می‌خواهد کرایه کادر درمان را رایگان کند

بعد از انتشار صدای یکی از رانندگان تپسی با نام آقای مکوندی که با پشتیبانی این تاکسی اینترنتی تماس گرفته بود و درخواست عودت کرایه پرستاری را داشت که در بخش کرونای یک بیمارستان کار می‌کرد واکنش‌های مثبت زیادی به این حرکت انسان‌دوستانه رقم خورد.

واکنش‌هایی که در فضای مجازی با دست به دست شدن فایل صوتی این راننده و تحسین زیاد او همراه بود. حالا تپسی اعلام کرده می‌خواهد با الگو گرفتن از حرکت آقای مکوندی کمپینی برای کمک به کادر درمان کشور راه بیندازید.

تپسی در توییتی اعلام کرده «خیلی از شما هم مثل ما دوست داشتین با این مهربانی همراه بشین. همین شد که پویش «سفیر مهربانی» برای قدردانی از کادر درمان شکل گرفت. در این پویش، که از امروز تا ۳۰ آذر فعاله، هرکدوم از ما می‌تونیم برای قدردانی از کادر درمان، یک سفیر مهربانی باشیم. برای پیوستن به این پویش، می‌تونین موقع درخواست سفر، سرویس «سفیر مهربانی» رو انتخاب کنین. ما‌به‌ التفاوت هزینه این سرویس با سرویس کلاسیک، ۳۰۰۰ تومانه که این مبلغ صرف ارائه سرویس رایگان به کادر درمان میشه. تپسی هم مبلغی معادل کل مبلغ جمع شده از سمت کاربران، به این پویش اضافه می‌کنه.»

درواقع کسانی که می‌خواهند حرکتی مشابه آقای مکوندی کنند می‌توانند با اهدای ۳ هزار تومان در هر یک از سفرهای این کمپین، بخشی از کرایه‌ تاکسی کادر درمان کشور را در این روزها برعهده بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.