شرکت‌های برتر پارک فناوری پردیس معرفی شدند

هجدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، ۱۷ شهریورماه با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد. در این مراسم از ۴ محصول تولید شده توسط شرکت‌های عضو پارک رونمایی شد

هجدهمین اجلاس سالیانه پارک، عصر امروز با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، «سید محسن دهنوی» رئیس فراکسیون اقتصاد دانش‌بنیان مجلس شورای اسلامی، «مهدی صفاری‌نیا» رئیس پارک فناوری پردیس، ، مدیران عامل شرکت‌های پارک، مسئولان منطقه‌ای و اهالی رسانه برگزار شد. این مراسم به دلیل رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت زنده از فضای مجازی نیز پخش شد.

شرکت‌ های برتر از میان مستقرین در پارک فناوری پردیس

«شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا)» از شرکت‌های عضو پارک که در حوزه نرم‌افزار و تولید پلتفرم‌های اداری و مالی فعال است، به عنوان برترین شرکت در یازدهمین جشنواره برترین‌ شرکت‌های پارک برگزیده شد. این انتخاب به دلیل توسعه متوازن شرکت مذکور در تمامی شاخص‌های چندگانه ارزیابی است. همچنین شرکت  نوسا به دلیل «تعریف ۸ پروژه همکاری مشترک با دانشگاه‌های مطرح کشور در قالب پایان‌نامه، کارآموزی و به کارگیری اعضای هیات‌علمی در پروژه‌های پژوهشی» عنوان شرکت برتر را در زمینه «همکاری با دانشگاهها و مراکزهای پژوهشی»، کسب کرد.

در حوزه «صادرات محصولانه فناورانه»، شرکت «فراورده‌های پویش دارو» در فعال در حوزه فناوری زیستی و تولید داروهای نوترکیب، به دلیل صادرات داروهای بیولوژیک به ارزش تقریبی۴/۱ میلیون یورو به کشورهای همجوار در سال ۹۸»، به عنوان برگزیده معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

شرکت «کارافن پرداز مبتکر مانا» فعال در حوزه طراحی و ساخت سامانه‌های توموگرافی ECT، به دلیل «همکاری با دو شرکت عضو پارک فناوری به ارزش مجموع ۱.۲ میلیون ریال» در زمینه «هم‌افزایی بین شرکت‌ها در مجموعه داخل پارک»، به عنوان شرکت برتر انتخاب شد.

عنوان شرکت برتر در زمینه «همکاری فناورانه با طرف‌های خارجی» به شرکت «نیرو مکانیک آسیا» که در زمینه در حوزه مکانیک و تعمیرات اساسی توربین‌های گازی فعال است، اختصاص یافت. این انتخاب به دلیل «قرارداد همکاری در اورهال توربین با کشور روسیه» بود.

شرکت اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) که در زمینه « فعال در حوزه نرم‌افزار و تولید پلتفرم‌های سازمانی» فعال است، در ۲ حوزه به عنوان شرکت برتر معرفی شد. «افزایش ۴۰ درصدی شاغلین» و «کسب ۹ عنوان و گواهی جدید» دلایل انتخاب این شرکت در زمینه «ارتقا و توسعه سامانی» بود. فناپ در حوزه «تولید و توسعه فناوری» هم به دلایل «طراحی و تولید سه محصول جدید» و «توسعه و ارتقا یک محصول موجود» به عنوان شرکت برتر شناخته شد.

برترین شرکت‌های مرکز رشد فناوری نخبگان

شرکت «ژرف‌اندیشان زیست بسپار» فعال در حوزه «فناوری‌های زیستی و تولید پانسمان‌های پیشرفته»، به دلایل «عقد ۲۰ میلیارد ریال قرارداد مشارکت و جذب سرمایه»، « ۳ پروژه پژوهشی با سایر دستگاه‌ها»، « اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو» و «توسعه زیرساخت‌های توسعه بازار و اداری مالی شرکت» به عنوان برترین شرکت مرکز رشد فناوری نخبگان معرفی شد.

دیگر شرکت برگزیده مرکز رشد فناوری نخبگان، شرکت «توسعه ارتباطا راشا» بود. این شرکت که در حوزه نرم‌افزار و تولید پلتفرم‌های نرم‌افزاری فعال است، در حوزه «توسعه اقتصادی» برگزیده شد. این انتخاب به دلایل «انعقاد ۵ میلیارد ریال قرارداد با مجموعه‌های بزرگ مثل ایرانسل و آسیاتک» و « آغاز صادرات محصولات به جمهوری آذربایجان» بود.

 شرکت برگزیده در حوزه مسئولیت اجتماعی

در یازدهمین جشنواره برترین شرکت‌های پارک فناوری پردیس، شرکت «آسان پرداخت پرشین(آپ)» که در حوزه «توسعه نرم‌افزارهای پرداخت» فعال است، به عنوان «پیشگام نیکوکاری در ایفای مسئولیت اجتماعی»  شناخته شد. «حمایت از توسعه علم و فناوری»، «ارائه کمک‌های عام‌المنفعه به پروژه‌های پژوهشی دانشگاهی»، «غرس درخت در محیط پیرامونی پارک» و «انجام فعالیت‌های خیریه و عام‌المنفعه در مناطق محروم اطراف پارک» دلایل انتخاب شرکت آپ برای اعطای این عنوان بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.