بررسی آینده اپلیکیشن‌های داده‌محور در رویداد ۲ روزه تک نات

مجموعه لوپ برگزار می‌کند

محتوای برند| در سال‌های اخیر اهمیت استفاده از داده در کسب‌وکارها بسیار افزایش پیدا کرده است و کسب‌وکارهای بسیاری در دنیا به سمت داده محور شدن پیش رفته‌اند. در این بین، ایران نیز با توجه به داشتن ظرفیت‌های کافی از نظر نیروی انسانی متخصص و نیز نیاز بازار به توسعه اپلیکیشن‌های داده‌محور، باید به این سو حرکت کند.

در این راستا آکادمی لوپ به عنوان تخصصی‌ترین آکادمی هوش مصنوعی و علوم داده تصمیم به برگزاری یک برنامه ۲ روزه به نام تک نات گرفته است که با دعوت از افراد متخصص در حوزه‌های مختلف مرتبط با توسعه اپلیکیشن‌های داده‌محور، جامعه برنامه‌نویسی و علوم داده و مدیران کسب و کار‌ را به سمت توسعه اینگونه اپلیکیشن‌ها سوق دهد.

چرا تک نات؟

تک‌نات از دو بخش تِک (tech) و نات (knot) که به معنی تکنولوژی و گره است، تشکیل شده است و این اسم از آن جهت انتخاب شده است که هدف ایجاد گره بین تکنولوژی‌های توسعه اپلیکیشن از یک سو و علوم داده و هوش مصنوعی از سویی دیگر است.

تک نات برای چه کسانی؟

شرکت کنندگان این رویداد، شامل مهندسان نرم‌افزار و توسعه دهندگان اپلیکیشن خواهند بود که قصد دارند تا به حوزه توسعه اپلیکیشن‌های داده‌محور وارد شوند. از سویی دیگر دسته دیگر شرکت‌کنندگان را متخصصان حوزه های یادگیری ماشین، مهندسی داده و کلان داده، تشکیل می‌دهد که می‌خواهند با دانشی از توسعه اپلیکیشن‌ها بدست آورند تا ایده‌های خود را در این حوزه عملی کنند.

به علاوه دسته سوم شرکت‌کنندگان را مدیران کسب‌وکار، دانشجویان و کلیه علاقه‌مندان به حوزه‌های مختلف علوم داده تشکیل می‌دهند.

برگزارکنندگان این رویداد امید دارند این برنامه بتواند قدمی در راستای پیشبرد صنایع داده و تکنولوژی ایران بردارد و با ایجاد شبکه‌ و آشنایی میان افراد متخصص در این حوزه‌ها، زمینه توسعه اپلیکیشن‌های داده‌محور و ایجاد استارتاپ‌ها و یا کسب‌وکارهای مرتبط با این حوزه را فراهم سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد به سایت تک نات سر بزنید.

تک نات

حامیان برنامه تک نات چه کسانی هستن؟

این برنامه با حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده اینووان، شرکت این پین و شرکت ژاکت برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.