الکام‌استارز با نقش‌آفرینی استارتاپ‌ها گسترش یافت

تفاوت‌های الکام استارز۹۸  با سال گذشته از زبان دبیراجرایی این نمایشگاه

دبیر اجرایی الکام استارز۹۸ گفت: «در الکام‌استارز سال ۹۸ ده سالن در اختیار داریم که در مقایسه با سال گذشته ۴ سالن به این بخش از نمایشگاه افزوده شده است. سالن‌های ۶ تا ۱۱ نمایشگاه الکامپ در اختیار الکام‌استارز است. امسال پاویون‌های شهرداری، سازمان فضایی و دانش‌آموزی به الکام‌استارز اضافه شده‌اند.»

آرش برهمند در گفت‌وگو با خبرنگار آی‌چیزها درباره دلیل گستردگی الکام‌استارز بیان کرد: «رویکرد جدید آقای حیدری در سازمان نظام صنفی بر گسترش این رویداد است. از این‌رو پاویون جایگزین اتاق‌های جداگانه شتاب و آوردگاه سرمایه شده است. مثلا ۵ شتاب‌دهنده در پاویون شتاب حضور دارند.»

تاثیر حضور استارتاپ‌ها

او در ادامه در رابطه با اثر استارتاپ‌ها بر توسعه الکام‌استارز اظهار کرد: «در شرایط اقتصادی امروز بسیاری از نهادها و کسب‌وکارهای بزرگ به این نتیجه رسیده‌اند که اقتصاد نیازمند بازوهای استارتاپی است.»
برهمند درباره حضور فعالان بزرگ استارتاپی در الکام‌استارز امسال نیز بیان کرد: «طبق آمار امسال شاهد رشد ۱۰ درصدی شتاب‌دهنده‌هایی از سایر شهرها هستیم و یکی از مزایای پاویون‌ها نیز حضور فیزیکی آنان در نمایشگاه است. این افراد در سال گذشته به عنوان داور و مدعو در نمایشگاه حاضر بودند، ولی امسال در پاویو‌ن‌ها آماده ارائه خدمات، مذاکره و گفت‌وگو هستند.» او در ادامه تاکید کرد که این اتفاق کاملا به نفع استارتاپ‌هایی است که در جذب سرمایه مشکل دارند.
دبیر اجرایی الکام استارز۹۸ درباره نقش استارتاپ‌ها در اجرا و مدیریت الکام‌استارز توضیح داد: «نقش‌آفرینی استارتاپ‌ها در برگزاری الکام‌استارز رخداد خوبی است که امسال شاهد آن هستیم. آقای اثنی‌عشری رئیس سازمان نظام صنفی یارانه‌ای نیز باور دارند که استفاده از بازیگران استارتاپی باعث توسعه الکام‌استارز شده است.»

مطالب مرتبط:
1 نظر
  1. مهدی ریاضی می گوید

    از الکامپ ۲۰۱۹ گزارشی کار نمی کنید؟ از حضور استارتاپ های مختلف در این نمایشگاه. از اینکه چطور می خواهند امسال در اکوسیستم استارتاپی دوام بیاورند بپرسید از اینکه هیچ سرمایه گذار استارتاپی دیگر پیدا نمی شود. واقعا اکوسیستم استارتاپی که هی می گویید چیست؟ چرا امسال دو تا استارتاپ خوب معرفی نشده؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.