خدمات جدید سامانه تهران من برای مقابله با کرونا

اقدام شهرداری برای پیشگیری از بیماری کرونا

شهرداری تهران برای ایفای نقش در پیشگیری از گسترش هرچه بیشتر بیماری کرونا، برخی خدمات را به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه «تهران من» ارائه می‌کند. خدمات جدید سامانه ۱۳۷ در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا روی سامانه و اپلیکیشن «تهران من» قرار گرفته است و ثبت درخواست سرویس‌هایی که شهرداری تهران در ارتباط مستقیم با شهروندان در این حوزه ارائه می‌کند.

از جمله موضوعاتی که به تازگی در سامانه ثبت درخواست‌های مردمی ۱۳۷ به «تهران من» افزوده شده، خدماتی است که در این شرایط می‌تواند کمکی در جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا باشد. شهروندان با مراجعه به اپلیکیشن یا سامانه «تهران من» و در قسمت ۱۳۷ می‌توانند با انتخاب موضوع کرونا به سه دسته از این اقدامات دسترسی داشته و درخواست خود را ثبت و پیگیری کنند.

همچنین شهروندان تهرانی اعم از پزشکان، پرستاران و نیروهای امدادی در این شرایط با ثبت نام به عنوان داوطلب در بخش اول می‌توانند در جهت کمک به شهر و همشهریان خود برای مبارزه همگانی با ویروس کرونا گام بردارند. در بخش دوم، شهروندان می‌توانند اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده را جهت کمک به سایر شهروندان اعلام نمایند تا شهرداری تهران در اسرع وقت نسبت به جمع آوری و توزیع آن اقدام نماید.

مطالب مرتبط:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.