فین‌ استارزپلاس۲۰۲۰ به تعویق افتاد

رویداد فین‌ استارز پلاس ۲۰۲۰ که هر ساله هم‌زمان با نمایشگاه‌بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار می‌شود، به‌علت شیوع بیماری کرونا به‌تعویق افتاد

ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX2020)، اعلام کرده است که به‌علت شیوع بیماری کرونا، برگزاری این نمایشگاه که قرار بود هفته اول اردیبهشت ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر شود به تعویق افتاده است و تاریخ جدید برگزاری آن پس از ماه‌ رمضان اعلام خواهد شد.

با توجه به مشخص نبودن زمان برپایی نمایشگاه فاینکس، برگزاری رویداد فین‌‌استارز پلاس ۲۰۲۰ نیز تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، به‌دنبال لغو این نمایشگاه، رویداد فین‌ استارز پلاس ۲۰۲۰  به عنوان رویداد تخصصی مربوط به استارتاپ‌های فعال در حوزه تکنولوژی مالی( فین‌تک) که هر ساله همزمان با نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار می‌شود، با هدف مقابله با شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد.

گفتنی است قرار بر این بود رویداد فین‌استارز با شعار «بازار مالی هوشمند، اقتصاد هوشمند» از اول تا چهارم اردیبهشت‌ماه سال ۹۹ ، میزبان مخاطبان بسیاری اعم از شتاب‌دهنده‌های فین‌تک، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارتاپ‌های فین‌تک، مربیان، مشاوران و… باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.