مستربلیط برای کاربران خود امکان سفر اقتصادی را فراهم کرد

مستربلیط برای فراهم کردن شرایط سفر برای همه و ایجاد امکان یک سفر اقتصادی، «پیشنهاد لحظه آخری» را ارائه کرد

 

به گزارش روابط عمومی مستربلیط، این پلتفرم از حدود ۴ ماه پیش به دنبال تقاضای کاربران و با توجه به شرایط اقتصادی امکان «پیشنهاد شگفت انگیز» را راه‌اندازی کرد.

این امکان در ابتدا برای مسیرهای پرتردد مانند تهران-مشهد فراهم شد و روزانه به صورت تصادفی چند پرواز با تخفیف ویژه برای مسافران به نمایش گذاشته می‌شد. کاربران از این طرح استقبال خوبی کردند و در مرحله بعد مسیرهای دیگر و تخفیف‌های بهتری اضافه شد. امکان اطلاع‌رسانی هم توسط مستربلیط راه‌اندازی شد. به این صورت کاربران مسیر مورد نظر خود را ثبت می‌کنند و به محض فعال شدن تخفیف، به کاربران اطلاع‌رسانی می‌شود تا اقدام به خرید با تخفیف ویژه کنند.

این طرح که در ابتدا به صورت موقت به کاربران ارائه می‌شد، به امکانی دائم به نام «پیشنهاد لحظه آخری» تبدیل شد. در روال کار این سیستم، هر ۲ ساعت بین ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب، هر بار ۴ تخفیف به صورت۲۳ تخفیف ۱۰ درصدی، ۱۰ تخفیف ۲۰ درصدی، ۵ تخفیف ۳۰ درصدی و ۲ تخفیف ۵۰ درصدی نمایش داده می‌شود.

 

تخفیف‌های بالای ۳۰ درصد برای کاربرایی که رهگیری ثبت کرده باشند، ارسال می‌شود. هم‌اکنون به مناسبت‌های مختلف هم پیشنهادهای لحظه آخری به کاربران ارائه می‌شود. در تازه‌ترین اتفاق همچنین مستربلیط در امکان «پیشنهاد لحظه آخری» به مناسبت یلدا تخفیف ۹۰ درصدی برای کاربران در نظر گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.