اسمارت‌آپ روی کندل سرمایه‌گذاری کرد

استارتاپ «کندل» در بهار ۱۴۰۱ در اولین راند خود از شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسمارت‌آپ جذب سرمایه کرد. «کندل»  به نشانی robocandle.com یک پلتفرم تخصصی بازار سرمایه است که درآن با هر سطح دانشی می‌توانید از ابزارهای تحلیل تکنیکال استفاده کنید.

نفیسه صادقی ، محمد جواد خسروآبادی و پیام زاهد «کندل» را در بهار ۱۳۹۹ تاسیس کردند.  کندل برای کسانی که ریسک اعتماد به دیگران را می‌پذیرند به صورت روزانه و لحظه‌ای در هر بازار پیشنهاد فروش و خرید را در بخش پیشنهاد روز ارائه می‌کند و کاربر می‌تواند با سه سطح مختلف هدف و حد ضرری که در اختیارش قرار می‌گیرد در خصوص نگهداری یا معامله سهم یا ارز خود تصمیم بگیرد.

در حال حاضر «کندل» نزدیک به ۵۰ هزار کاربر دارد و بصورت لحظه‌ای و در زمان حرکت بازار بر روی ۵ بازار تحلیل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را به کاربران ارائه می کند.

 

سرمایه‌گذاری در کندل

امیر قربانیان کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ از جمله دلایل سرمایه‌گذاری در استارتاپ «کندل» را اینگونه مطرح کرد:

«یکی از مهم‌ترین نقاط قوت استارتاپ کندل، تیم است. هم‌بنیانگذارهای اصلی تجربه بالا و شناخت عمیقی نسبت به بازارمالی  و سازوکارهای آن دارند، دیدگاه شان نسبت به توسعه بازار و رشد جذاب است و ترکیب مهارت‌های اصلی در تیم  کامل است. خانم صادقی ، آقای زاهد و آقای خسروآبادی هر یک تجربه‌های زیادی در بخش‌های مذاکره و فروش،  مارکتینگ و فنی دارند. همچنین فرصت‌های رشد زیادی در بازارهای مالی وجود دارد»

 

انتخاب اسمارت‌آپ به عنوان سرمایه‌گذار

نفیسه صادقی مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار استارتاپ کندل نیز در مورد جذب سرمایه از اسمارت‌آپ گفت:

«در حال حاضر تنها با سرچ وی سی های مختلف می توانید پورتفوی هر سرمایه‌گذار خطرپذیر و غیر خطرپذیر را ببینید و با مقایسه تنوع و یا حتی تعداد استارتاپ‌های موجود در این لیست به نوع نگاه اون وی سی پی ببرید. یکی از نقاط قوت قلب ما برای شروع همکاری با اسمارت‌آپ حضور استارتاپ‌های مطرح و موفق در پورتفوی این سرمایه‌گذار بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.