آشنایی با خدمات شتابدهنده اروندتک

تجاری سازی و صادرات استارتاپی و شرکت‌های دانش بنیان در مرکز نوآوری اروندتک

آگهی| با توجه به توانایی اجرایی جوانان خوزستانی و با هدف معرفی اکوسیستم کارآفرینی و ایجاد زمینه اشتغال‌زایی در مناطق محروم، شتاب دهنده اروندتک اقدام به آموزش مهارت‌های مالی، کارآفرینی، بررسی فرصت‌های راه‌اندازی کسب و کار و… در استان خوزستان کرده است که بستری برای تجاری‌سازی ایده‌های استارتاپی و ارائه خدمات به کشورهای حوزه خلیج فارس به وجود بیاورد.
۱۲ کلاس آموزشی با موضوعات مختلف در قالب سلسله وبینارهایی با بهره‌گیری از اساتید بنام کشوری در زمینه‌های مختلف از تاریخ ۲۶ خردادماه ۱۳۹۹ تا ۲۱ تیرماه ۱۳۹۹ توسط شتاب دهنده اروندتک برگزار شد که نتیجه آن ۲۳۰۰ بازدیدکننده بود.

۸۰ درصد این افراد بومی استان بوده‌اند. عامل انگیزشی برای مجموعه اروندتک آمار بالای حضور علاقه مندان از مناطق کمتر توسعه‌یافته استان بود.
در این شتابدهنده امکانات کامل به منظور استقرار تیم‌ها، سرمایه‌گذاری، منتورینگ و … فراهم شده است که به مرور زمان و با کاهش پاندمی کرونا در اختیار افراد بیشتری قرار خواهد گرفت.

ماموریت این مرکز ایجاد فرصت برابر برای تمامی اقشار و جنسیت‌های مختلف ایده‌ها و استارتاپ‌های استان خوزستان است تا با جذب نخبگان حاضر در استان جلوی خروج این سرمایه‌های انسانی گرفته شود.
با توجه به پتانسیل‌های فضای مجازی در حوزه آموزش و پیشرفت ایده‌های نو، این مرکز در ادامه رویدادهای گذشته خود با برگزاری دوره‌های اروند کالج و نشست‌های تخصصی، قصد دارد مهارت‌های موردنیاز بازار کشور و صنایع را به صورت رایگان آموزش دهد.

علاقمندان همواره می توانند با مراجعه به وب سایت ARVANDT.COM و یا تماس با شماره تلفن ۵۳۵۲۴۷۴۱-۰۶۱نسبت به ثبت ایده‌های خود و یا استفاده از منابع رایگان شتاب دهنده اروندتک تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.