آمار فروش اولین اکران آنلاین سینمای ایران اعلام شد

فروش ۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیط در ۲۴ ساعت پس از اکران آنلاین فیلم خروج در فیلیمو و نماوا 

طبق گزارش مشترک فیلیمو و نماوا، پس از گذشت ۲۴ ساعت از اکران آنلاین فیلم خروج ، ۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیط به فروش رفت. این اکران که برای نخستین بار پیش از نمایش عمومی در سینما در پلتفرم‌های وی‌اودی فیلیمو و نماوا عرضه می‌شود، در ۲۴ ساعت ابتدایی اکران آنلاین خود درآمدی بیش از ۴۰۷ میلیون تومان به‌همراه داشته است.

در این گزارش آمده است که طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲/۵ تماشاگر به ازای یک بلیط، دسترسی ۶ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج در دو سرویس وی‌او‌دی فیلیمو و نماوا را می‌توان حداقل ۸۵ هزار نفر برآورد کرد.

بیشتر بدانید: افزایش ۶۵ درصدی تماشای آنلاین فیلم در قرنطینه

لازم به ذکر است این آمار تنها با گذشت ۲۴ ساعت از آغاز بلیط فروشی سینمای آنلاین خروج در فیلیمو و نماوا به ثبت رسیده و با توجه به ادامه‌دار بودن سینمای آنلاین، در روزهای آینده این آمار تغییر خواهد کرد.

فیلم خروج تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا با بازی فرامرز قریبیان است که اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر ۹۸ اتفاق افتاد و بنا به تصمیم سازندگان، با توجه به تعطیلی سینماها ناشی از بحران کرونا به اکران اینترنتی در فیلیمو و نماوا رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.