آرشیو اخباراخبار و گزارش هااسلاید اصلیاکوسیستم ایرانرویدادفین‌تک

دوازدهمین رویداد فیناپ آنلاین برگزار می‌شود

دوازدهمین رویداد فیناپ به دلیل ادامۀ شیوع ویروس کرونا، آنلاین برگزار می‌شود

دوازدهمین رویداد فیناپ پنج‌شنبه ۱۲ تیر ۹۹ ساعت ۱۶ آغاز و تا ساعت ۲۰ ، بر بستر آپارات و اینستاگرام به‌صورت زنده نمایش داده خواهد شد.

فیناپ دوازدهم، در سومین سال برگزاری رویداد تخصصی فیناپ با حضور متخصصان و کارشناسان حوزۀ فین‌تک و حوزه‌های مرتبط، به موضوعات تخصصی و عمومی مختلفی می‌پردازد. این رویداد مانند رویدادهای پیشین فیناپ و جهت پخش زندۀ با کیفیت، روی استیج ولی این‌بار بدون حضور شرکت‌کننده‌ها برگزار خواهد شد. ارسال پرسش‌ها و نظرات از طریق آپارات و نیز از طریق توئیتر با هشتگ Finupevent برای تماشاگران ممکن است.

سخنران‌ها

راویان فیناپ، در بخش انتقال تجربه، داستان‌هایی از بحران کرونا در کسب‌وکارها و رهبری اصیل تا تجاربی در حوزۀ فین‌تک، لندتک و اینشورتک برای شرکت‌کنندگان روایت می‌کنند.

مسعود زمانی، مدیر آزمایشگاه فناوری‌های پیشرفته هلدینگ فناپ؛ روشن آبادی، تهیه‌کننده پادکست فارسی ناوکست؛ سیدحسین خاتمی، هم‌بنیان‌گذار شرکت دارا و محمود کریمی، مدیرعامل شبکه نوآفرینی پلنت، راویان فیناپ در این رویداد هستند.

بخش فیناپ پلاس که گفتگوی دونفر از مدیران و صاحب‌نظران حوزۀ فین‌تک است، در این رویداد میزبانِ چند مهمانان خواهد بود.

گفت‌‌وگویی میان نیما نامداری، تحلیل‌گر فناوری‌های مالی با امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات در یک بخش و گفت‌وگویی دیگر با حضور آرش برهمند، سردبیر نشریۀ پیوست و هومن امینی، مدیرعامل دیجی‌پی در بخش دیگر جزو بخش‌های جذاب فیناپ دوازدهم خواهد بود.

ثبت‌نام و تماشای رویداد

بلیت پخش زندۀ دوازدهمین رویداد فیناپ رایگان است اما مخاطبانی که قصد حمایت از رویداد یا خرید محتوای آن را دارند می‌توانند از طریق ایوند http://bit.ly/finup12 اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید