خدمات ۶ ماهه رایگان ابرآروان به ۳۰۰ استارتاپ

ابر آروان تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فناوری اطلاعات امضا کرد که به مدت شش ماه سرویس‌های ابری را به رایگان و در شش ماهه دوم با پنجاه‌درصد تخفیف در اختیار ۳۰۰ استارتاپ در سراسر کشور قرار دهد

بر اساس گزارش روابط عمومی ابرآروان، این خدمات از راه سامانه‌ ایران نوآفرین و با تایید سازمان فناوری اطلاعات عرضه خواهد شد و شامل دو محصول شبکه‌ توزیع محتوا یا CDN و امنیت ابری آروان است.

بر اساس این تفاهم‌نامه استفاده از این دو محصول ابر آروان به‌مدت ۶ ماه به‌ رایگان تا سقف ۱۲۰میلیون ریال برای هر متقاضی و در شش ماهه دوم با ۵۰درصد تخفیف تا سقف ۸۰میلیون ریال تعریف شده است. ابر آروان اعلام کرده با هدف حمایت از نسل بعدی استارتاپ‌ها مجموعه اقدامات حمایتی متنوعی در دست کار دارد که این تفاهم‌نامه هم از آن جمله است.

از سایر فعالیت‌های ابر آروان در روزهای اخیر و در راستای همین هدف می‌توان به برگزاری رویداد مسابقه‌ی ابربازی برای حمایت از تولید و عرضه‌ی ایده‌های نو در محصولات ابری و ایجاد فرصت آموزشی برابر در حوزه‌ی آی‌تی برای نوجوانان کم‌برخوردار اشاره کرد.

در کنار تفاهم‌نامه ارایه‌ خدمات رایگان ابر آروان در کنار طرح ایران نوین، ابر آروان با ۹ شتاب‌دهنده دیگر شامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فضای کار اشتراکی باکس، پارادایس هاب، تریگ آپ، خانه نوآوری، دیموند، فینوا، تیوان و امید تفاهم‌نامه‌ی همکاری دارد که براساس آن، استارتاپ‌های معرفی شده از این شتاب‌دهنده‌ها می‌توانند به‌مدت شش ماه از محصولات شبکه‌ی توزیع محتوا و امنیت ابری آروان به رایگان بهره‌مند می‌شوند.

گفتنی است این حمایت به استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا کمک می‌کند تا به‌جای دغدغه‌های زیرساختی و هزینه‌هایی که این بخش دارد، بر توسعه‌ی ایده و محصول‌شان متمرکز باشند و بتوانند محصولات خلاقانه‌تری را برای مردم در بستر شبکه ملی اطلاعات به خلق کنند و به رشد اقتصاد دیجیتال در کشور کمک کنند.

مطالب مرتبط:

ابربازی به صورت آنلاین برگزار می‌شود
گزارش سالیانه ابرآروان، از قطعی‌اینترنت تا ویروس کرونا
استفاده رایگان از پلتفرم ویدیو ابرآروان تا ۱۰ گیگابایت
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.