آرشیو اخباراخبار و گزارش هااستارتاپ های ایران و جهاناسلاید اصلیبلاکچینفین‌تک

همه صرافی‌های ارز دیجیتال ایران

صرافی‌های ارز دیجیتال ایران

۱۰ صرافی ارز دیجیتال ایران را که این روزها بیشتر از دیگر رقبا در میان کاربران ایرانی محبوبند را بشناسید

حداقل ۱۰ صرافی ارز دیجیتال در ایران دنبال پیدا کردن مشتری‌های جدید هستند تا بلکه بتوانند معاملات ارزهای دیجیتال را سر و سامان ببخشند. قطعا با توجه به ماهیت ارزهای مجازی همه‌شان کار سختی در پیش دارند و به‌سختی می‌توانند اعتماد کاربران را جلب کنند. برای همین بیشترشان با کمک انتشار مطالب و محتوای آموزشی در اولین مرحله قصد دارند اطلاعات عمومی افراد را بالا ببرند و آنها را به مشتریان خود تبدیل کنند. با مهم‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران آشنا شوید.

صرافی والکس

جزو اولین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و امکان معامله مستقیم را فراهم می‌کند. از مزایای والکس می توان به ابزارهای تحلیلی و چارت فنی اشاره کرد اما از نقاط ضعف آن می‌توان به‌ طراحی سایت اشاره کرد. یکی دیگر از معایب این سایت زمانی است که بیتکوین دچار نوسانات شدید می‌شود و در پی آن سرور کارگزاری دچار قطع و وصل مکرر می‌شود. با این حال بزر گترین نقطه ضعف صرافی والکس نداشتن اپلیکیشن موبایلی است.

بررسی فنی‌تر والکس در آی‌چیزها

صرافی اکسیر

صرافی ارز دیجیتال اکسیر که به نظر یکی از مدعیان اول ایران است که از رقبا جلو افتاده بستر امن و قابل اطمینانی را برای کاربرانش به وجود آورده است. اکسیر تجربه کاربری خوبی را به واسطه طراحی سرراست و ساده فراهم کرده و علاوه بر این‌ها پاسخگویی ۲۴ ساعته آن برای کاربرانش کمی دلگرم‌کننده‌تر از سایر رقباست.

در پیشنهاد خودم به دوستان برای استفاده از پلتفرم اکسیر هم با نتایج و تجربه‌های مشابه برخورد کردم. در خرید رمزارزها خیلی مهم است که به کسی وابسته نباشید و مجبور نباشید رمز و پسوردهای خودتان و یا اطلاعاتتان را با کسی به اشتراک بگذراید. اینکه بتوانید بدون هیچ تجربه قبلی در صرافی‌های ارز دیجیتال ثبت نام و خرید را انجام یک نکته کلیدی است.

بررسی فنی‌تر اکسیر در آی‌چیزها

صرافی نوبیتکس

مهمترین مزیت صرافی نوبیتکس داشتن یک اپلیکیشن اندرویدی است. طراحی سایت آنها هم وضعیت بهتری نسبت به رقبا دارد. در عوض سرعت کند پشتیبانی را بایداز جمله معایب این صرافی دیجیتال دانست.

بررسی فنی‌تر نوبیتکس در آی‌چیزها

صرافی گرندکس

اولین نکته‌ای که در بازدید از سایت این صرافی جلب توجه می‌کند طراحی مدرن آن است. از دیگر مزایای این صرافی باید به سرعت بالای معاملات آن اشاره کرد که به‌خاطر داشتن صرافی در امارات و ترکیه اتفاق افتاده است. از نقاط ضعف این صرافی نیز می‌توان به محدودیت در ارائه ارزهای دیجیتال اشاره کرد، صرافی گرندکس تنها به عرضه دو ارز دیجیتال پرداخته است که این امر موجب کاهش حق انتخاب مشتریان آن می‌شود.

صرافی اوکی اکسچنج

با ورود به سایت این صرافی با این پیغام مواجه می‌شوید که با توجه به به‌روزرسانی اخیر و یکپارچه‌سازی اوکی اکسچنج با اوکی اکس تریدر، لطفا برای دسترسی به وب سایت به آدرس جدید مراجعه کنید. اینکه سایت در حال ادغام با یک سایت دیگر است، شاید قابل پذیرش باشد اما همین پیام می‌تواند به نوعی از نظر امنیتی کاربر را نگران بکند.

قیمت‌های فروش این صرافی هم مقداری بیشتر از معمول است. نکته دیگری که می‌تواند به‌عنوان نقطه ضعف محسوب شود، نبود امکان مراجعه حضوری است که به صراحت در سایت صرافی و در بخش تماس با ما ذکر شده است. طراحی سایت هم در حد متوسط است. وجود یک وبلاگ با محتوای خوب و به‌‌روز را که شامل اخبار آموزش و تحلیل است می‌توان به‌عنوان نقطه قوت در نظر گرفت، هرچند مهم‌ترین مزیت این صرافی پشتیبانی همزمان ۳۰۰ مدل از انواع کوین (ارز دیجیتال) است.

بررسی فنی‌تر اوکی اکسچنج در آی‌چیزها

صرافی رمزی نکس

طراحی سایت این صرافی از قالب مناسبی برخوردار است. از دیگر موارد مثبت می‌توان به ذکر این نکته اشاره کرد که رمزی نکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و معاملاتی غیر از ارزهای دیجیتال در آن صورت نمی‌گیرد. حضور این صرافی در مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شریف را هم شاید بتوان از مزایای آن دانست. از نقاط ضعف آن نیز می‌توان به مواردی همچون نداشتن محتوای آموزشی خوب اشاره کرد.

صرافی ارزجو

سایت این صرافی تا رسیدن به طراحی ایده‌آل سایت‌های ارز دیجیتال راه درازی در پیش دارد اما همچنان قابل‌قبول است. از دیگر مزایای این صرافی باید به وجود یک تیم پشتیبانی قوی اشاره کرد. مشاوران تلفنی که به حل مشکل مشتری کمک می‌کنند این روزها از نیاز حیاتی کاربران این حوزه هستند. از جمله نقاط ضعف سایت ارزجو هم می‌توان به طراحی ضعیف کیف پول این صرافی اشاره کرد که به بازنگری اساسی نیاز دارد.

صرافی رابکس

سایت رابکس طراحی‌ای در حد متوسط دارد. از جمله نکات قوت آن اما باید به بخش آموزشی آن اشاره کرد که دارای مقالات متوسط رو به بالاست. همچنین رابکس تحلیل‌های نسبتا قوی دارد. در مورد نقاط ضعف آن می‌توان به این مسئله کلی اشاره کرد که سایت رابکس اگرچه مطالب تحلیلی خوبی دارد اما از نظر عملیات خرید و فروش نیاز به تقویت جدی دارد. بخش احرازهویت کاربران هم مشکلات خاص خودش را دارد.

صرافی اکسکوینو

اکسکوینو که در واقع یک شرکت دانش بنیان است جز معدود صرافی‌هایی است که توانسته مجوز فعالیت حوزه رمزارز را از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری دریافت کند. از سال ۹۶ فعالیتش را شروع کرده و از خوب‌های تولید محتوا در این حوزه است. اگر می‌خواهید درباره رمزارزها، تکنولوژی بلاکچین، مفاهیم و کلیدواژه‌ها و تجارت در این حوزه اطلاعات کسب کنید می‌توانید به وبلاگ اکسکوینو مراجعه کنید.

شاید یکی از متفاوت‌ترین اینترفیس ها را اکسکوینو داشته باشد. با ورود به پنل و پس از طی کردن مراحل احراز هویت، برای خرید و فروش همه چیز مهیا است. طراحی اینترفیس و ظاهر پنل کاربری خیلی سر راست و منظم است. اما شاید میتوانست بهتر هم باشد. مثلا اگر از عناصر مینیمال‌تر بهر‌ه می‌گرفت و انتخاب و استفاده از رنگها وسواس بیشتری به خرج می‌داد، بهتر بود. چیزی که ممکن است از لحاظ بصری توی ذوق بزند، تنوع رنگی زیاد است. اما فارغ از اینها چیدمان و دم‌دست بودن چیزهایی که به آن نیاز دارید خوب است.

بررسی فنی‌تر اکسکوینو در آی‌چیزها

صرافی جیبی تکس

اولین نکته مثبت این صرافی طراحی سایت جالب و قوی در مقایسه با سایر صرافی‌های ارز دیجیتال است. جیبی تکس خودش را مقید می داند حتی در مواقعی که بازار با نوسانات جدی روبه‌رو است، قیمت‌های مناسبی ارائه دهد. همچنین روی سایت خود آمار جالبی از تنوع سنی و جغرافیایی مشتریان ارائه می‌دهد. اما به نظر می‌رسد مدیران این سایت باید در طراحی کیف پول دیجیتال سلیقه و دقت بیشتری خرج کنند.

یک تحلیل دیگر روی صرافی‌های ارز دیجیتال ایران

ارز دیجیتال بیتکوین

۹۸ دیدگاه

  • چه ایرادی داشت توی خرید؟؟؟
   یعنی دیر واریز شد؟؟؟
   چون من میخوام ازش خرید کنم لطفا بهم بگید که چه مشکلی داشت؟

  • .
   ی خاطر بد
   از انتخاب اشتباه صرافی
   حتما بخون تجربه خوبی میشه واست
   به گفته خیلی از دوستان و تحلیل گرا صرافی انتخاب کنید که کارمزد کمتر میگیره منم صرافی اکسکوینو انتخاب کردم بعد از شروع به فعالیت دیدم بابت خرید سی میلیون تومان بعنوان مثال دوج یا ترون یا هر ارز دیگه حدود سه میلیون تومان به صورت ریالی از من کم میکنه منم به دلیل ناآگاهی فکر میکردم این حالت عادی هست و به فعالیت ادامه دادم و بعد از کلی فعالیت و عقب گرد کردن از دوستانی که در نوبیتکس فعالیت می‌کردند سوال کردم شما واسه خرید سی میلیون چقدر بصورت ریالی ازتون کم میشود گفتند حدود هشتاد هزار تومان وقتی گفتم من سه میلیون کم میشود باورشون نمیشد وقتی بیشتر امار گرفتم دیدم صرافی های خارجی بایننس و کوینکس اگر به صورت معادل حساب کنیم حدودا زیر بیست هزار تومان کم میشود .بعد از تماس با پشتیبانی اکسکوینو که این عین کلاهبرداریست چرا هزینه خرید از صرافی شما با صرافی های مشابه انقدر وحشتناک اختلاف دارد و زیاد کم میکنید جواب داد ما کارمزد کم میگیریم ولی چون ما ارز میخریم و با قیمت بالاتر به شما می‌فروشیم بخاطر همین این مبلغ بالا از شما کم میشود . گفتم روش کار شما برای من کاربر مهم نیست مبلغی که شما کم میکنید باید بصورت عرف و مانند بقیه صرافی های دیگه باشد .جواب درستی ندادند .

   البته این موضوع رو به پشتیبانی اکسکوینو هم گفتم که این روش اشتباه فعالیت شما موجب میشود صرافی شما عمر مفید نداشته باشد و این موضوع رو هم گفتم که تجربه خودم رو زیر پست همه تحلیلگرا میزارم تا اشتباهی که من کردم دوستانی که تازه میخواهند وارد رمز ارز میشوند نکنند

   امیدوارم دوستان که تازه وارد بازار رمز ارز میشوند تجربه من براشون مفید باشه و صرافی خارجی بایننس و کوینکس انتخاب کنند و در صورت مشکل ای پی ثابت میتوانند صرافی کوینکس که با ورود ایرانی ها مشکلی ندارد انتخاب کنند و در صورت انتخاب صرافی ایرانی اشتباه منو تکرار نکنند

   • خدا خیرتون بده که اطلاع رسانی کردید.
    منم دارم تو نوبیتکس فعالیت می کنم، وقتی کارمزد کم اکسکوینو رو دیدم پشیمون شدم و می خواستم که تغییر صرافی بدم‌.
    اما کامنت شما، نظرم رو عوض کرد.
    سپاسگزارم

   • سلام. قطعا پیگیر باش. کار مزدش زیاد هست. ولی دیگه نه انقدر. من مدتی هست دارم باهاشون کار میکنم. مشکلی نداشتم.

 • درود
  مدتی است بانو بتکس کار میکنم معایب زیادی داره اولا ارزهای کمی رو ارائه میده دوما ارتقا از سطح یک به دو و بالا تر خیلی سخت انجام میشه و مجبورم هر روز فقط ۵۰۰ هزار تومان خرید داشته باشم خیلی ضعیفه

  • شما تمام این جملاتو با کمی تغییر درباره کریپتولند هم در سایت بورسینس هم گذاشتید هدفت از این کارا چیه؟مردمو گمراه نکن

 • درود
  برای صرافی اکسکونیو چندین بار اقدام کردم برای ثبت نام تاییدیه تلفن ثابت رو میگیرم اما اون کادری که باید کد تایید رو توس قرار بدم غیر فعال میشه اذیت شدم از خیرش گذشتم

 • من از نوبیتکس استفاده می کنم خیلی راضی هستم تا الان سود خوبی بهمون داده اگه میخواهید کارمزدتون بهتون برگرده یا کارمزد کمی ازتون گرفته بشه وقتی معامله کردید …در نوبیتکس موقع ثبت نام در قسمت کد دعوت این عدد را وارد کنید ۹۲۷۹۱۷

 • ارز خانه یکی از بدترین صرافی های ایران است اصلا جوابگو نیستند الان چند. روزه که اصلا همه رو سر کار گذاشتن پول مردم رو نمی‌دن کلاه بردارن

 • صرافی گرندکس افتضاحه! ساعت ۱۰ صبح میزنه ساعت کاری ما به اتمام رسیده! لطفا پیام بذارید! هیچ ارزی هم نمیشه خرید و فروش کرد!!!!
  کاش میشد اسکرین شاتی که از وضعیت افتضاحش گرفتم رو براتون بذارم

 • پشتیبانی مفهومی نداره تو نوبیتکس.بسکه شلوغه.والکس یکم ازون بهتر ولی تقریبا مثل نوبیتکسه.اما بدبختانه رایج ترین همین دوتاهستن

 • تو رو خدا صرافی ارز خانه نرید کلاه بردارند پول تون رو میخورند جواب نمی‌دن مواظب باشید خیلی خطرناکند

 • سلام من از صرافی رها اکسچنج خرید کردم، دزدن دیوثا دو هفته است درخواست پول به کیف زدم پولم رو بردن رو هوا به دروغ میگن ما زدیم

 • درباره کریپتولند چی میدونید ؟ ایا این صرافی کشکل پیدا کرده ؟ لطفا کمک کنید تا بتونم بفهمم ایا پول ها پریده ؟؟؟ ممنون

  • خیرررر…شایعه کردند خرابش کنند…چند روز در حال تعویض سرور بود معتبرترین صرافی مجازی ایرانیه

 • سلام نمیدونم چرا این همه ار نوبیتکس تعریف میکنن احتمالا کارکنان و صاحبان همسرم سایتن که دارن اینقدر خوب میگن
  مزخرف ترین صرافی که تا حالا دیدم

 • نولیتکس پشتیبانی خیلی ضعیف داره سایت اون مشکلات زیادی داره مدت طولانی هست که بیان می کنه به دلیل حجم بالا امکان ارتقا به سطح ۲ وجود ندارد و مجبوری هر روز فقط ۵۰۰ هزار تومان واریز کنی نمی دونم چندماه باید این روند وجود داشته باشه خسته کننده است حتی قسمت پیام دادن به پشتیبانی هم درست کار نمی کنه و در اکثر مواقع امکان ارسال پیام وجود نداره با بدبختی هم پیام بفرستی جواب به ندرت دریافت می کنی .

 • سلام به دوستان من خیلی وقته با نوبیتکس کار میکنم فوق العادست برای خرید و فروش قیمت رو خودتون تعیین میکنید ودر قسمت عرضه و تقاضا قرار میدید و اگر حساب تریدر فعال کنید وکارمزد در حد صفر و واریز و برداشت ریالی هم تقریبا بدون محدودیت میشه فقط کد دعوت ۳۴۴۳۲۶ را وارد کنید

  • شما خودتون شوتین فکرمیکنی مردمم مثل تون بخاطر سی درصد کمیسیون گرفتن که کلا ماهی دوهزارتومن هم نمیشه ۴سطر دروغ سرهم کردی .کی باورت میکنه ساده لوووح

 • سلام دوستان نن هم با کریپتولن کار میکنم هم نوبیتکس از نظرمن نوبیتکس عالیه حتی روز جمعه برداشت ریال بزنی ۱۰ دقیقه دیگه توحسابته اما اینروزها کریپتولند شورش رو درآورده برداشت ارز میزنی میگه تا ۱۲ ساعته دیگر میاد حسابت الان ۱۸ ساعت برداشت ترون زدم نیومده نوبیتکس عالیه ویه صرافی دیگه میخوام عالی باشه یکی رو معرفی کنید ممنون

 • صرافی والکس عالیه همه چیزش فقط تنوع ارز نداره صرافی مثل رمزینکس هم که تنوع ارز داره یه دزد به تمام معناس

  • من ازش خرید کردم. به نظرتون ازش بیام بیرون؟ البته متوجه شدم بعضی کارمزدها دوبرابر چیزی هستن که اعلام کرده. به خاطر سرعت و پشتیبانیشون موندم. کجا می تونم تتر بخرم که امکان برداشت بده؟

 • نوبیتکس افتضاحه.امکان ارتقا به سطح ۲ وجود ندارد و مجبوری هر روز فقط ۵۰۰ هزار تومان واریز کنی یا اینکه کاربر تریدر بشی با کلی محدودیت مثل عدم امکان واریز رمزارز به کیف پول

 • سلام دوستان صرافی سراغ ندارید که هر چه قدر بخوای خرید کنی حتی ۵۰هزار تومان و به تلفن ثابت واسه احراز هویت زنگ نزنن؟

  • خوب والکس ثبت نام کنید،لازم نیست شماره تلفن ثابت حتما برای خودتون باشه،من برای خونه داداشم رو دادم که اصلا به خط ثابت زنگ نزدن و به خط خودم زنگ زدن(حالا میشه شماره خونه یک آشنا رو بدی فقط زنگ زدن کافیه شماره کد ملی و چند تا نکته ساده رو بهشون بگه)

  • سلام دوست عزیز به نظرم صرافی خوبیه کار باهاش راحته محیط خوبی داره کارمزدشم خوبه فقط عیبش میشه گفت ارزای کمی رو داره . سطح ۲ هم ارتقا میده من مشکلی ندیدم توش

 • سلام دوستان من تازه وارد آبان تتر شدم قیمتهاش یکم بالاست اما یکمقدار خرید کردم ، اما دیدم هبچکی اسمشو نگفت ، گفتم شاید معتبر نیست ؟
  دوستان اگر اطلاعی دارید لطفا راهنمایی کنید ، در مورد صرافی ( آبان تتر) سپاس 🙏

 • صرافی ارزخانه تمام حساب ها رو خالی کرده … جوابگو هم نیست … چکارکنیم … دوستان اگه اطلاعاتی دارند بگن … خیلی داغونم … راهنمایی کنید

 • کارمزدهاش بالاست. برای خرید تتر دوجا کارمزد کم میکنه و بابت هر پانصد دلار یک دلار و نیم اما ارزجو یه کارمزد میگیره

 • با سلام خدمت دوستان گرامی،
  من یه تجربه همین دیروز از سایت والکس داشتم که لازمه باهاتون در میون بذارم که خدای نکرده مثل من متضرر نشید.
  این صرافی در قسمت سوالات متداول اعلام می کنه که به درخواست برداشت کوین در ساعات اداری حداکثر یک ساعته رسیدگی میشه. همچنین در رسید برداشت کوین به شما اعلام میکنه که به درخواست شما بین ۱۵ تا ۴۵ دقیقه رسیدگی خواهد شد.
  همچنین اعلام میکنه که به دستور پلیس فتا باید ۴۸ ساعت از اولین تراکنش شما در سایت گذشته باشه تا بتونید کوین برداشت کنید.
  بنده تمام این موارد رو رعایت کرده به مقدار ۵.۷ لایت کوین خریدم و یک ساعت رسیدگی و نیم ساعت تاخیر بلاکچین رو هم لحاظ کردم ساعت ۱۲:۳۰ ظهر.
  بعد از یک ساعت حتی رسیدگی هم نکردن. پشتیبانی گفت “شبکه شلوغه”. که شما میدونید شلوغی شبکه ربطی به عدم رسیدگی درخواست نداره.
  چند ساعت دیگه هم گذشت و ملاحظه کردم که درخواست رو رد کردن. باز تماس گرفتم انواع دلایل بی معنی رو آوردن که در حوصله این کامنت نیست.
  قیمت لاین کوین هم داشت لحظه به لحظه پایینتر می رفت. خلاصه تا شب اذیت کردن و مجبور شدم با یک ملیون تومن ضرر بفروشم و درخواست وجه ریالی کنم و تازه بابت این فروش یه کارمزد اضافی هم تقدیمشون کردم.
  در نهایت امروز میفرمایند مقام قضایی دستور داده ۵ تراکنش برداشت کوین اول ۱۲ ساعت بعد و با تماس با مشتری ارسال بشه. حالا مشتری بی خبر تو این بازار پر نوسان ارز دیجیتال هر بلایی سرش اومد مهم نیست. مثلا ۱۲ ساعت بعد ۳۰ درصد ارزش کوین کم بشه.
  حالا چیزی که شما عزیزان باید دقت کنید. دقت کنید گردانندگان این سایت به جهت منفعت طلبی این مورد رو اعلام نمیکنن که باعث نشه مشتری ثبت نام نکنه.
  مشتری میاد پول میاره تراکنش میکنه کارمزد میده ولی موقعی که میخواد کوین رو برداشت کنه با انواع “دروغ” سرگرمش میکنن و در نهایت ممکنه واقعیت رو به شما بگن. پس در جریان باشید. اگر میتونید اطلاع رسانی کنید. بنده باز هم اطلاع رسانی خواهم کرد.

  • عزیز،،،دل،،،اصلا،،به والکس ربطی نداره،،،بخاطرنزولی بودن،،،لایت کوین،تاییدیه های شبکه،کندانجام می گرفت،من دوسال باوالکس کارمی کنم،اصلا،هیچ،کلاهبرداری درجریان نیست،،،بستگی به شلوغی شبکه،بلاک چین داره،

 • رمزینکس زیر پنجاه میلیون تومن مبادله اجازه نمیده به کیف پول خودتون منتقل کنین ارزها رو. حتما باید تو ولت خودشون نگه دارین. همه ی سایت ها همینجورین؟ لطفا جواب بدین (صادقانه).
  در ضمن من همین مورد رو همون اول ازشون پرسیدم بهم گفتن می تونی منتقل کنی ( و حرفی از اون پنجاه تومن نزدن) . از این پنهان کاریشون خوشم نیومد. خرید کردم بعد فهمیدم داستانو. البته انصافا تو پاسخگویی و ثبت نام سرعت قابل قبولی دارن. نوبیتکس که خواستم عضو شم فوق آهسته. پاسخگویی صفر.

 • سلام، نوبیتکس بازار بسیار خوب و مناسبی است شاید اخیرا پشتبانی آن ضعیف شده باشد اما قبلا ظرف دو تا سه ثانیه پاسخگوی سوالات بوده، من ازش راضیم

  • عزیزه من منم مثله شما هستم در سطح ۱ اهراز هویت شدم ولی بعد از اهراز خویت تریدر و انتخاب کن هر چقدر میخوای واریز کن و بردار البته خریدو فروش در ترید به ریال باشه به این سادگی . هر موقع خواستی پول از کیف پولت برداری نهایتا نیم ساعته میده . فقط باید تعداد ارزها شو زیاد کنه . اگر نوبیتکس پشتیبانی و ارزهاشو تقویت کنه بدون شک از اولین هاست

 • با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
  کیف پول ترون : TronLink Pro اقدام به اهدای رایگان ۳۰۰ توکن ترون نموده است. برای دریافت این هدیه، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:
  ۱ – نصب اپ فوق از گوگل پلی یا اپ استور
  ۲ – پس از نصب، در پایین صفحه سمت راست، روی کلمه My بزنید.
  ۳ – در صفحه ای که باز می شود روی عبارت Friend Invitation بزنید.
  ۴ – بالای صفحه گوشه سمت راست، روی عبارت Claim Reward بزنید.
  ۵ – کد دعوت : ۶R7o (شش انگلیسی آر بزرگ هفت انگلیسی او کوچک) را در کادر مورد نظر وارد و دکمه confirm را بزنید.
  به همین راحتی شما ۳۰۰ توکن ترون رایگان دریافت نمودید.
  برای مشاهده ۳۰۰ توکن خود اول my و سپس friend invitation را بزنید. صفحه ای باز می شود که در این صفحه ۳۰۰ توکن خود به همراه کد دعوت اختصاصی شما مشاهده می شود.
  اگر کد دعوت خود را برای سایر دوستان خود ارسال کنید. پس از طی مراحل فوق به ازای هر نفری را که دعوت کنید ۳۰۰ توکن نیز به شما اهدا خواهد شد.

 • بیخودیترین صرافی ایرانی در درجه اول خود نوبیتکسه الان ۱۰ روزه پول منو مسدود کرده و نمیتونم به حسابم وارد بشم سر یه رمز دوعاملی

 • سلام،سطح تریدر رو فعال کن که محدودیتهات برداشته بشه،ولی توی تریدر نمیتونی هیچ ارزی رو به کیف پولدیگه ای جابجا کنی

 • ج به msk1343
  مهندس عزیز . کیف پول ترون داره برای خودش تبلیغ میکنه . خوشحال نباش که ترون مجانی بهت میده . چون ۹۹۹۹ درصد نمیزاره کهترونها رو از اون کیف برداشت کنی و بری باهاش تتر بخری و خرج خودت بکنی !! اینقدر ساده اندیش هستی !!!؟؟ مثلن شما ۱۰۰ نفر رو دعوت کنی اونوقت ۳۰۰۰۰ تا تتر بهت میده !؟ خخــــــــــــخخخ . ترون الانه .۰۹ دلااره یعنی حدود ۲۴۰۰ تومن . بای ۳۰ هزار تا ترون شما میشه حدود ۷۲ میلیون تومن . بازم خخــــــــــــــــــــخخخ . باور داریمیزاره این مقدار رو برداشت کنی !؟ نه نمیزاره . و دستت هم به هیچ جا بند نیست نمیتونی شکایت هم کنی . فقط فقط فقط شدی مترسک تبلیغاتیش . لطفا برای خارجی ها اصلن تبلیغ نکنین . حداقل برای داخلیها که آدرس دارن تبلیغ کنین که بتونین برین دادهوار اگر پولتونو ندادن . حداقل آبروشون رو ببرین . التماس اندکی عقل

 • من از سایت آبان تتررمز ارز فروخته ام بعد از اینکه پول به حساب من واریز شد حالا حساب آبان تتر من را بسته اند ومیگن داشته توکن سوزی میشده وباید این پول را برگردانید مگه میشه ماارز که ارزان میشه می‌خریم گران شد می فروشیم کجای کار من اشتباه بوده میخواستن سایت رو ببندند تازمانی که توکن سوزی انجام شداجازه خرید و فروش بدن آیا اگر ضرر میکردم پولی به حساب من واریز میکردن

 • سلام دوستان اگه نوبیتکس ثبت نام کردین
  برای این که توی کارمزدهاتون تخفیف بگیرین
  قسمت کد دعوت
  این کد را وارد کنین ۹۰۴۰۰۵

 • من صرافی اوکی ایکسچنجو دیدم و کار کردم بنظرم خیلی بهتر از صرافی هایی هست ک معرفی کردین محیطشم راحتره خریدو فروششم راحته

 • فقط یک بار تو صرافی کریپتوکامرس کار کنید هیچ جای دیگه نمی رید ۴۰۰ تا رمزارز بیش از ۱۰۰۰ تا بازار همه چی اتوماتیک

 • نوبیتکس ؟؟؟ یا از ایادی نوبیتکس هستی یا خیلی پرتی یا خیلی بدبختی که میخوای یکی دیگه رو بدبخت کنی ، یه سرچ ساده از کلاهبرداری صرافی نوبیتکس بکنین تا متوجه عمق حادثه و پشت پرده هاشون بشین و کف کنین ، جالبه که مثلا خبرگزاری های معتبر و مجوزدار بجای پخش خبر کلاهبرداری از این صرافی تعریف و تمجید کردن ، مثل سایت تابناک . غارتگران از تمام راهها برای غارت مردم استفاده میکنن

 • سلام من چند روزه احراز هویتم تایید شده توی صرافی نوبیتکس از پشتیبانیش راضی نیستم ولی جدی سرعتش خیلی بالاست و اگر هم دوست داشتید این کد منه :۳۹۰۲۲۰

 • بنده در دو صرافی ایرانی و یک صرافی خارجی ثبت نام کرده‌ام ولی تا کنون موفق به خرید هیچ ارزی نشدم چون پولم تو بورس گیر کرده و پول مازاد ندارم😢😥

 • سلام دوستان. من تا الان بیش از ۴۰۰میلیون تومن توی صرافی نوبیتکس واریز و برداشت داشتم و ارزهای مختلف خریدم. ایرادی ندیدم تا الان. جز پشتیبانی ضعیف همه چیز خوب بوده

 • بیچاره ما که ایران به دنیا اومدیم، نه میتونیم توی صرافی های بین المللی کار کنیم، نه میشه به صرافی های ایرانی اعتماد کرد، قوانین کریپتوکامرس رو خوندم، عملا میگه من میتونم پولت رو کامل بالا بکشم، تو هم حق هیچ اعتراضی نداری،،، البته بقیه هم همین گوه هستن..

 • سلام دوستان من ۲ سال هست که با اکسکوینو کار می کنم خیلی راضی هستم همه چی تو رواله کاربری عالیه تازگیا هم برای ترید کردن محیط خوبی رو فراهم کرده

 • صرافی ok-ex.io
  صرافی خوبیه ولی اصلا راه تماس نداره و شما نمیتونید باهاش تماس بگیرید (جواب نمیدن)
  در معاملات فوری خیلی پورسانت برمیدارن
  موقعی که معامله رو دارید انجام میدید با عدد مشخص در زمان انتقال به بانک عدد مازاد میگیره (دزدی علنی)
  کلا صرافی های ایرانی خیلی پول برمیدارن چون تحریم هستیم
  وطنم ……….
  خدایا مارو دریاب

 • سلام
  عزیزان در مورد صرافی بیت ۲۴ اطلاعی دارید؟
  کلاهبرداری نیست؟
  ممنون میشم اگه اطلاعی دارید در میون بزارید

 • صرافی اکسیر چرا اسم نمیارید پشتیبانی قوی داره خود بنده از سال ۲۰۱۸ باهاشون کار میکنم واریز و برداشت های به بانک اینده هم در عرض ده دقیقه انجام میده فقط یکم حجم معاملاتش کمه چون همه نمیدونن ولی عالی هست

 • اکسکینو خوبه خرید و فروش توش راحته واسه احراز هویت دو بار باهاشون تماس گرفتم . در کل راضی کننده هست

دیدگاهتان را بنویسید