همه صرافی‌های ارز دیجیتال ایران

123 ۱,۰۵۸

۱۰ صرافی ارز دیجیتال ایران را که این روزها بیشتر از دیگر رقبا در میان کاربران ایرانی محبوبند را بشناسید

حداقل ۱۰ صرافی ارز دیجیتال در ایران دنبال پیدا کردن مشتری‌های جدید هستند تا بلکه بتوانند معاملات ارزهای دیجیتال را سر و سامان ببخشند. قطعا با توجه به ماهیت ارزهای مجازی همه‌شان کار سختی در پیش دارند و به‌سختی می‌توانند اعتماد کاربران را جلب کنند. برای همین بیشترشان با کمک انتشار مطالب و محتوای آموزشی در اولین مرحله قصد دارند اطلاعات عمومی افراد را بالا ببرند و آنها را به مشتریان خود تبدیل کنند. با مهم‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران آشنا شوید.

صرافی والکس

جزو اولین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و امکان معامله مستقیم را فراهم می‌کند. از مزایای والکس می توان به ابزارهای تحلیلی و چارت فنی اشاره کرد اما از نقاط ضعف آن می‌توان به‌ طراحی سایت اشاره کرد. یکی دیگر از معایب این سایت زمانی است که بیتکوین دچار نوسانات شدید می‌شود و در پی آن سرور کارگزاری دچار قطع و وصل مکرر می‌شود. با این حال بزر گترین نقطه ضعف صرافی والکس نداشتن اپلیکیشن موبایلی است.

بررسی فنی‌تر والکس در آی‌چیزها

صرافی اکسیر

صرافی ارز دیجیتال اکسیر که به نظر یکی از مدعیان اول ایران است که از رقبا جلو افتاده بستر امن و قابل اطمینانی را برای کاربرانش به وجود آورده است. اکسیر تجربه کاربری خوبی را به واسطه طراحی سرراست و ساده فراهم کرده و علاوه بر این‌ها پاسخگویی ۲۴ ساعته آن برای کاربرانش کمی دلگرم‌کننده‌تر از سایر رقباست.

در پیشنهاد خودم به دوستان برای استفاده از پلتفرم اکسیر هم با نتایج و تجربه‌های مشابه برخورد کردم. در خرید رمزارزها خیلی مهم است که به کسی وابسته نباشید و مجبور نباشید رمز و پسوردهای خودتان و یا اطلاعاتتان را با کسی به اشتراک بگذراید. اینکه بتوانید بدون هیچ تجربه قبلی در صرافی‌های ارز دیجیتال ثبت نام و خرید را انجام یک نکته کلیدی است.

بررسی فنی‌تر اکسیر در آی‌چیزها

صرافی نوبیتکس

مهمترین مزیت صرافی نوبیتکس داشتن یک اپلیکیشن اندرویدی است. طراحی سایت آنها هم وضعیت بهتری نسبت به رقبا دارد. در عوض سرعت کند پشتیبانی را بایداز جمله معایب این صرافی دیجیتال دانست.

بررسی فنی‌تر نوبیتکس در آی‌چیزها

صرافی گرندکس

اولین نکته‌ای که در بازدید از سایت این صرافی جلب توجه می‌کند طراحی مدرن آن است. از دیگر مزایای این صرافی باید به سرعت بالای معاملات آن اشاره کرد که به‌خاطر داشتن صرافی در امارات و ترکیه اتفاق افتاده است. از نقاط ضعف این صرافی نیز می‌توان به محدودیت در ارائه ارزهای دیجیتال اشاره کرد، صرافی گرندکس تنها به عرضه دو ارز دیجیتال پرداخته است که این امر موجب کاهش حق انتخاب مشتریان آن می‌شود.

صرافی اوکی اکسچنج

با ورود به سایت این صرافی با این پیغام مواجه می‌شوید که با توجه به به‌روزرسانی اخیر و یکپارچه‌سازی اوکی اکسچنج با اوکی اکس تریدر، لطفا برای دسترسی به وب سایت به آدرس جدید مراجعه کنید. اینکه سایت در حال ادغام با یک سایت دیگر است، شاید قابل پذیرش باشد اما همین پیام می‌تواند به نوعی از نظر امنیتی کاربر را نگران بکند.

قیمت‌های فروش این صرافی هم مقداری بیشتر از معمول است. نکته دیگری که می‌تواند به‌عنوان نقطه ضعف محسوب شود، نبود امکان مراجعه حضوری است که به صراحت در سایت صرافی و در بخش تماس با ما ذکر شده است. طراحی سایت هم در حد متوسط است. وجود یک وبلاگ با محتوای خوب و به‌‌روز را که شامل اخبار آموزش و تحلیل است می‌توان به‌عنوان نقطه قوت در نظر گرفت، هرچند مهم‌ترین مزیت این صرافی پشتیبانی همزمان ۳۰۰ مدل از انواع کوین (ارز دیجیتال) است.

بررسی فنی‌تر اوکی اکسچنج در آی‌چیزها

صرافی رمزی نکس

طراحی سایت این صرافی از قالب مناسبی برخوردار است. از دیگر موارد مثبت می‌توان به ذکر این نکته اشاره کرد که رمزی نکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و معاملاتی غیر از ارزهای دیجیتال در آن صورت نمی‌گیرد. حضور این صرافی در مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شریف را هم شاید بتوان از مزایای آن دانست. از نقاط ضعف آن نیز می‌توان به مواردی همچون نداشتن محتوای آموزشی خوب اشاره کرد.

صرافی ارزجو

سایت این صرافی تا رسیدن به طراحی ایده‌آل سایت‌های ارز دیجیتال راه درازی در پیش دارد اما همچنان قابل‌قبول است. از دیگر مزایای این صرافی باید به وجود یک تیم پشتیبانی قوی اشاره کرد. مشاوران تلفنی که به حل مشکل مشتری کمک می‌کنند این روزها از نیاز حیاتی کاربران این حوزه هستند. از جمله نقاط ضعف سایت ارزجو هم می‌توان به طراحی ضعیف کیف پول این صرافی اشاره کرد که به بازنگری اساسی نیاز دارد.

صرافی رابکس

سایت رابکس طراحی‌ای در حد متوسط دارد. از جمله نکات قوت آن اما باید به بخش آموزشی آن اشاره کرد که دارای مقالات متوسط رو به بالاست. همچنین رابکس تحلیل‌های نسبتا قوی دارد. در مورد نقاط ضعف آن می‌توان به این مسئله کلی اشاره کرد که سایت رابکس اگرچه مطالب تحلیلی خوبی دارد اما از نظر عملیات خرید و فروش نیاز به تقویت جدی دارد. بخش احرازهویت کاربران هم مشکلات خاص خودش را دارد.

صرافی اکسکوینو

اکسکوینو که در واقع یک شرکت دانش بنیان است جز معدود صرافی‌هایی است که توانسته مجوز فعالیت حوزه رمزارز را از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری دریافت کند. از سال ۹۶ فعالیتش را شروع کرده و از خوب‌های تولید محتوا در این حوزه است. اگر می‌خواهید درباره رمزارزها، تکنولوژی بلاکچین، مفاهیم و کلیدواژه‌ها و تجارت در این حوزه اطلاعات کسب کنید می‌توانید به وبلاگ اکسکوینو مراجعه کنید.

شاید یکی از متفاوت‌ترین اینترفیس ها را اکسکوینو داشته باشد. با ورود به پنل و پس از طی کردن مراحل احراز هویت، برای خرید و فروش همه چیز مهیا است. طراحی اینترفیس و ظاهر پنل کاربری خیلی سر راست و منظم است. اما شاید میتوانست بهتر هم باشد. مثلا اگر از عناصر مینیمال‌تر بهر‌ه می‌گرفت و انتخاب و استفاده از رنگها وسواس بیشتری به خرج می‌داد، بهتر بود. چیزی که ممکن است از لحاظ بصری توی ذوق بزند، تنوع رنگی زیاد است. اما فارغ از اینها چیدمان و دم‌دست بودن چیزهایی که به آن نیاز دارید خوب است.

بررسی فنی‌تر اکسکوینو در آی‌چیزها

صرافی جیبی تکس

اولین نکته مثبت این صرافی طراحی سایت جالب و قوی در مقایسه با سایر صرافی‌های ارز دیجیتال است. جیبی تکس خودش را مقید می داند حتی در مواقعی که بازار با نوسانات جدی روبه‌رو است، قیمت‌های مناسبی ارائه دهد. همچنین روی سایت خود آمار جالبی از تنوع سنی و جغرافیایی مشتریان ارائه می‌دهد. اما به نظر می‌رسد مدیران این سایت باید در طراحی کیف پول دیجیتال سلیقه و دقت بیشتری خرج کنند.

یک تحلیل دیگر روی صرافی‌های ارز دیجیتال ایران

ارز دیجیتال بیتکوین

۱۲۳ Comments
 1. سعید says

  یه بار از گرندکس خواستم خرید کنم پشیمون شدم. فقط ظاهر سایتش قشنگه و دیگر هیچ

  1. حمیدرضا says

   چه ایرادی داشت توی خرید؟؟؟
   یعنی دیر واریز شد؟؟؟
   چون من میخوام ازش خرید کنم لطفا بهم بگید که چه مشکلی داشت؟

  2. مهدی says

   سلام
   درست میگن نوبیتکس پشتیبانیش داغون ه
   یه ایمیل ادم را چند روز بعد به زور جواب میدن

   1. hadi says

    اقایون اکسکوینو خوبه ؟

    1. کوروش says

     فعلا چهار روز گذتهجواب ندادن

    2. عماد says

     سلام.نوبیتکس و والکس و کریپتولند را من کار کردم.به جرات میگم بسیار بد و افتضاح بودند و به دلایل مختلف یا ارز را پس نمیدهند یا موقع خرید سایت از کار میافتد.لطفا صرافی خارجی مثل کوینکس استفاده کنید.

    3. 214 says

     من حدود دو سال دارم باهاش کار میکنم. عالیه. سرعت انتقالش به صرافی غیر متمرکز مثل بایننسه.

   2. عرفان says

    بهترین صرافی ایرانی بیت برگ هستش

   3. هیوا says

    داغون که چه عرض کنم ویران اندر ویرانه

   4. شیوا محمدلو says

    بینهایت داغونه بینهایت

   5. شهگلی says

    خیر، شایعه است. هر کاری با نوبیتکس داشتید از چت آنلاین استفاده کنید.

  3. ئ3ایه says

   والکس رو برو ببین خدارو شکر کن.رسما دارن دزدی میکنن

  4. Ram.dara says

   .
   ی خاطر بد
   از انتخاب اشتباه صرافی
   حتما بخون تجربه خوبی میشه واست
   به گفته خیلی از دوستان و تحلیل گرا صرافی انتخاب کنید که کارمزد کمتر میگیره منم صرافی اکسکوینو انتخاب کردم بعد از شروع به فعالیت دیدم بابت خرید سی میلیون تومان بعنوان مثال دوج یا ترون یا هر ارز دیگه حدود سه میلیون تومان به صورت ریالی از من کم میکنه منم به دلیل ناآگاهی فکر میکردم این حالت عادی هست و به فعالیت ادامه دادم و بعد از کلی فعالیت و عقب گرد کردن از دوستانی که در نوبیتکس فعالیت می‌کردند سوال کردم شما واسه خرید سی میلیون چقدر بصورت ریالی ازتون کم میشود گفتند حدود هشتاد هزار تومان وقتی گفتم من سه میلیون کم میشود باورشون نمیشد وقتی بیشتر امار گرفتم دیدم صرافی های خارجی بایننس و کوینکس اگر به صورت معادل حساب کنیم حدودا زیر بیست هزار تومان کم میشود .بعد از تماس با پشتیبانی اکسکوینو که این عین کلاهبرداریست چرا هزینه خرید از صرافی شما با صرافی های مشابه انقدر وحشتناک اختلاف دارد و زیاد کم میکنید جواب داد ما کارمزد کم میگیریم ولی چون ما ارز میخریم و با قیمت بالاتر به شما می‌فروشیم بخاطر همین این مبلغ بالا از شما کم میشود . گفتم روش کار شما برای من کاربر مهم نیست مبلغی که شما کم میکنید باید بصورت عرف و مانند بقیه صرافی های دیگه باشد .جواب درستی ندادند .

   البته این موضوع رو به پشتیبانی اکسکوینو هم گفتم که این روش اشتباه فعالیت شما موجب میشود صرافی شما عمر مفید نداشته باشد و این موضوع رو هم گفتم که تجربه خودم رو زیر پست همه تحلیلگرا میزارم تا اشتباهی که من کردم دوستانی که تازه میخواهند وارد رمز ارز میشوند نکنند

   امیدوارم دوستان که تازه وارد بازار رمز ارز میشوند تجربه من براشون مفید باشه و صرافی خارجی بایننس و کوینکس انتخاب کنند و در صورت مشکل ای پی ثابت میتوانند صرافی کوینکس که با ورود ایرانی ها مشکلی ندارد انتخاب کنند و در صورت انتخاب صرافی ایرانی اشتباه منو تکرار نکنند

   1. پیمان says

    خدا خیرتون بده که اطلاع رسانی کردید.
    منم دارم تو نوبیتکس فعالیت می کنم، وقتی کارمزد کم اکسکوینو رو دیدم پشیمون شدم و می خواستم که تغییر صرافی بدم‌.
    اما کامنت شما، نظرم رو عوض کرد.
    سپاسگزارم

    1. نادر says

     کوینکس که خارجیه فقط چطور باید پول ب ریال واریز کنیم و چطور ب ریال کنیم ؟!

    2. مازیار says

     من که خیلی از اکسکوینو راضیم. طراحیش واقعا مهندسیه و برخلاف سایر سامانه ها قطعی نداره. reliabilityبالا و
     قابلیت TRUST خوبش باعث شده که ترجیجش بدم

   2. exchange214 says

    سلام. قطعا پیگیر باش. کار مزدش زیاد هست. ولی دیگه نه انقدر. من مدتی هست دارم باهاشون کار میکنم. مشکلی نداشتم.

   3. ممد says

    اقا درست میگید شما اکس کوینو رسما داره دزدی میکنه پول اولی که شما میریزی رو ارز میخری به شدت کاهش پیدا میکنه من سه تومن خرید کردم و حدود دویست تومن از م کم کرد و باور کنید کلا سود یه یه هفته بعد هم خرج همین خرید اول شد ینی با اولین واریز طوری هزینه میگیره که اگه بازارم اوکی باشه یه ماه اولو میدی اونا

  5. مهدی says

   صرافی pay 98 بهترینه فقط کارمزدش بالاست و خیلی ایمنه

 2. احمد says

  درود
  مدتی است بانو بتکس کار میکنم معایب زیادی داره اولا ارزهای کمی رو ارائه میده دوما ارتقا از سطح یک به دو و بالا تر خیلی سخت انجام میشه و مجبورم هر روز فقط ۵۰۰ هزار تومان خرید داشته باشم خیلی ضعیفه

  1. مهدی says

   شما تمام این جملاتو با کمی تغییر درباره کریپتولند هم در سایت بورسینس هم گذاشتید هدفت از این کارا چیه؟مردمو گمراه نکن

 3. احمد says

  درود
  برای صرافی اکسکونیو چندین بار اقدام کردم برای ثبت نام تاییدیه تلفن ثابت رو میگیرم اما اون کادری که باید کد تایید رو توس قرار بدم غیر فعال میشه اذیت شدم از خیرش گذشتم

 4. Mobina says

  من از نوبیتکس استفاده می کنم خیلی راضی هستم تا الان سود خوبی بهمون داده اگه میخواهید کارمزدتون بهتون برگرده یا کارمزد کمی ازتون گرفته بشه وقتی معامله کردید …در نوبیتکس موقع ثبت نام در قسمت کد دعوت این عدد را وارد کنید ۹۲۷۹۱۷

  1. محسن مجنونی says

   یخ نکنی

  2. رضا says

   خخخخخخخ

  3. 11 says

   چرا باید وارد کنم؟

  4. moosiu says

   چقدر ادم خیرخواهی هستی شما!

   حداقل مینوشتی مشکل مالی دارم خواهش میکنم این کد رو بزنید تا از صدقه سر شما صرافی یه پولی هم به ما بده ، اینطوری فک کنم دل مخاطبین میسوخت و کد شما رو میزدن

  5. پاییز says

   عجب

  6. مرتضی says

   بیسوادی فکر کردی همه مثل خودت بیسوادن ؟؟؟😂😂😂

 5. رزا says

  ارز خانه یکی از بدترین صرافی های ایران است اصلا جوابگو نیستند الان چند. روزه که اصلا همه رو سر کار گذاشتن پول مردم رو نمی‌دن کلاه بردارن

  1. امیر says

   سلام در مورد صرافی تبدیل اطلاعات دارید لطفا راهنمایی بفرمایید

 6. امیرحسن says

  سلام امین جان من میخوام وارد بازار های مالی خارجی بشم و با یکی که تجربه داره میخوام مشورت کنم امکانش هست یه پیام به ایمیل بنده بدی

  amir.com85h@gmail.com

 7. بابک محرمی says

  صرافی جیبیتکس به نظر من بهترین صرافی دیجیتال ایران. خوش قول و متعهد و رابط کاربری ساده
  https://jibitex.com/

 8. Mahboobeh says

  صرافی گرندکس افتضاحه! ساعت ۱۰ صبح میزنه ساعت کاری ما به اتمام رسیده! لطفا پیام بذارید! هیچ ارزی هم نمیشه خرید و فروش کرد!!!!
  کاش میشد اسکرین شاتی که از وضعیت افتضاحش گرفتم رو براتون بذارم

 9. محسن مجنونی says

  پشتیبانی مفهومی نداره تو نوبیتکس.بسکه شلوغه.والکس یکم ازون بهتر ولی تقریبا مثل نوبیتکسه.اما بدبختانه رایج ترین همین دوتاهستن

  1. مهران says

   سلام بهترین صرافی ابان تتر همه ارزها رو داره امتحان کنید ضرر نداره پشتیبانی قوی هم داره

 10. محسن مجنونی says

  سلام کد دعوت😂

 11. آیلین says

  تو رو خدا صرافی ارز خانه نرید کلاه بردارند پول تون رو میخورند جواب نمی‌دن مواظب باشید خیلی خطرناکند

  1. ali says

   فعلا پول من م خوردن میگن سایت ایراد داره جواب هم نمیدن گیر کردم از دستشون راست میگی

  2. حمید says

   من هم مقداری ارز اونجا داشتم از دو ماه پیش نتونستم انتقال بدم حالا هم که اصلا سایت بالا نمیاد

 12. محمد says

  سلام من از صرافی رها اکسچنج خرید کردم، دزدن دیوثا دو هفته است درخواست پول به کیف زدم پولم رو بردن رو هوا به دروغ میگن ما زدیم

 13. سام says

  سطح تریدر رو فعال کن تا بینهایت بتونی معامله انجام بدی

 14. m.r says

  درباره کریپتولند چی میدونید ؟ ایا این صرافی کشکل پیدا کرده ؟ لطفا کمک کنید تا بتونم بفهمم ایا پول ها پریده ؟؟؟ ممنون

  1. رضا says

   خیرررر…شایعه کردند خرابش کنند…چند روز در حال تعویض سرور بود معتبرترین صرافی مجازی ایرانیه

 15. محمد says

  سلام نمیدونم چرا این همه ار نوبیتکس تعریف میکنن احتمالا کارکنان و صاحبان همسرم سایتن که دارن اینقدر خوب میگن
  مزخرف ترین صرافی که تا حالا دیدم

 16. مینا says

  انقد زرنگ نباش برات بد میشه اون کد رو برای خودت نگهدار

  1. من says

   خیلی بچه زرنگی

 17. Sara says

  نولیتکس پشتیبانی خیلی ضعیف داره سایت اون مشکلات زیادی داره مدت طولانی هست که بیان می کنه به دلیل حجم بالا امکان ارتقا به سطح ۲ وجود ندارد و مجبوری هر روز فقط ۵۰۰ هزار تومان واریز کنی نمی دونم چندماه باید این روند وجود داشته باشه خسته کننده است حتی قسمت پیام دادن به پشتیبانی هم درست کار نمی کنه و در اکثر مواقع امکان ارسال پیام وجود نداره با بدبختی هم پیام بفرستی جواب به ندرت دریافت می کنی .

 18. behnam says

  اوکی ایکسچنج کارمزدهاش حدود ۸درصده که به نظرم خیلی بالاست.
  مگه جنگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. محمد says

  سلام به دوستان من خیلی وقته با نوبیتکس کار میکنم فوق العادست برای خرید و فروش قیمت رو خودتون تعیین میکنید ودر قسمت عرضه و تقاضا قرار میدید و اگر حساب تریدر فعال کنید وکارمزد در حد صفر و واریز و برداشت ریالی هم تقریبا بدون محدودیت میشه فقط کد دعوت ۳۴۴۳۲۶ را وارد کنید

  1. فرفر غضنفر says

   شما خودتون شوتین فکرمیکنی مردمم مثل تون بخاطر سی درصد کمیسیون گرفتن که کلا ماهی دوهزارتومن هم نمیشه ۴سطر دروغ سرهم کردی .کی باورت میکنه ساده لوووح

 20. یونس جعفری says

  سلام دوستان نن هم با کریپتولن کار میکنم هم نوبیتکس از نظرمن نوبیتکس عالیه حتی روز جمعه برداشت ریال بزنی ۱۰ دقیقه دیگه توحسابته اما اینروزها کریپتولند شورش رو درآورده برداشت ارز میزنی میگه تا ۱۲ ساعته دیگر میاد حسابت الان ۱۸ ساعت برداشت ترون زدم نیومده نوبیتکس عالیه ویه صرافی دیگه میخوام عالی باشه یکی رو معرفی کنید ممنون

 21. رضا says

  فقط کریپتولند…..

  1. جلالی says

   اصلا بلد نیستن جواب بدن من که ازشون بیزارم

 22. حسین says

  سلام.صرافی رمزینکس خیلی خوب با کار مزد کمتر.
  کد دعوت۲۸۷۰۶۵

 23. بینام says

  صرافی والکس عالیه همه چیزش فقط تنوع ارز نداره صرافی مثل رمزینکس هم که تنوع ارز داره یه دزد به تمام معناس

  1. مریم says

   من ازش خرید کردم. به نظرتون ازش بیام بیرون؟ البته متوجه شدم بعضی کارمزدها دوبرابر چیزی هستن که اعلام کرده. به خاطر سرعت و پشتیبانیشون موندم. کجا می تونم تتر بخرم که امکان برداشت بده؟

 24. رضا says

  نوبیتکس افتضاحه.امکان ارتقا به سطح ۲ وجود ندارد و مجبوری هر روز فقط ۵۰۰ هزار تومان واریز کنی یا اینکه کاربر تریدر بشی با کلی محدودیت مثل عدم امکان واریز رمزارز به کیف پول

 25. Gk says

  سلام دوستان صرافی سراغ ندارید که هر چه قدر بخوای خرید کنی حتی ۵۰هزار تومان و به تلفن ثابت واسه احراز هویت زنگ نزنن؟

  1. Ehsan says

   خوب والکس ثبت نام کنید،لازم نیست شماره تلفن ثابت حتما برای خودتون باشه،من برای خونه داداشم رو دادم که اصلا به خط ثابت زنگ نزدن و به خط خودم زنگ زدن(حالا میشه شماره خونه یک آشنا رو بدی فقط زنگ زدن کافیه شماره کد ملی و چند تا نکته ساده رو بهشون بگه)

  2. ebrahim says

   سلام دوست عزیز به نظرم صرافی خوبیه کار باهاش راحته محیط خوبی داره کارمزدشم خوبه فقط عیبش میشه گفت ارزای کمی رو داره . سطح ۲ هم ارتقا میده من مشکلی ندیدم توش

 26. Ali says

  سلام یه سوال کسی می‌دونه اولین صرافی در چ تاریخی استارت کارش رو زده ؟

 27. پیمان says

  توی همه سایتا اینارو اسپم کردیا

 28. سحر says

  مزخرفترینشون نوبیتکسه

 29. سحر says

  من ارزجو هستم ولی کارمزدش بالاست ولی خوبه فعلا

 30. امیر says

  سلام دوستان من تازه وارد آبان تتر شدم قیمتهاش یکم بالاست اما یکمقدار خرید کردم ، اما دیدم هبچکی اسمشو نگفت ، گفتم شاید معتبر نیست ؟
  دوستان اگر اطلاعی دارید لطفا راهنمایی کنید ، در مورد صرافی ( آبان تتر) سپاس 🙏

 31. م .ص says

  صرافی ارزخانه تمام حساب ها رو خالی کرده … جوابگو هم نیست … چکارکنیم … دوستان اگه اطلاعاتی دارند بگن … خیلی داغونم … راهنمایی کنید

  1. مجتبی says

   سلام من تازه می‌خوام وارد شوم خرید کنم از همه لحاظ خداوکیلی کدوم صرافی بهتره

   1. Ehsan says

    منم تازه ثبت نام کردم اما تا اینجا والکس و نوبیتکس رو که استفاده کردم خوب هستن و اکثرا راضی هستن

 32. علی says

  کارمزدهاش بالاست. برای خرید تتر دوجا کارمزد کم میکنه و بابت هر پانصد دلار یک دلار و نیم اما ارزجو یه کارمزد میگیره

  1. امیر says

   سلام لطفا یه صرافی معرفی کنید که کارمز انتقال تترش کم باش ممنوو

 33. میثم says

  با سلام خدمت دوستان گرامی،
  من یه تجربه همین دیروز از سایت والکس داشتم که لازمه باهاتون در میون بذارم که خدای نکرده مثل من متضرر نشید.
  این صرافی در قسمت سوالات متداول اعلام می کنه که به درخواست برداشت کوین در ساعات اداری حداکثر یک ساعته رسیدگی میشه. همچنین در رسید برداشت کوین به شما اعلام میکنه که به درخواست شما بین ۱۵ تا ۴۵ دقیقه رسیدگی خواهد شد.
  همچنین اعلام میکنه که به دستور پلیس فتا باید ۴۸ ساعت از اولین تراکنش شما در سایت گذشته باشه تا بتونید کوین برداشت کنید.
  بنده تمام این موارد رو رعایت کرده به مقدار ۵.۷ لایت کوین خریدم و یک ساعت رسیدگی و نیم ساعت تاخیر بلاکچین رو هم لحاظ کردم ساعت ۱۲:۳۰ ظهر.
  بعد از یک ساعت حتی رسیدگی هم نکردن. پشتیبانی گفت “شبکه شلوغه”. که شما میدونید شلوغی شبکه ربطی به عدم رسیدگی درخواست نداره.
  چند ساعت دیگه هم گذشت و ملاحظه کردم که درخواست رو رد کردن. باز تماس گرفتم انواع دلایل بی معنی رو آوردن که در حوصله این کامنت نیست.
  قیمت لاین کوین هم داشت لحظه به لحظه پایینتر می رفت. خلاصه تا شب اذیت کردن و مجبور شدم با یک ملیون تومن ضرر بفروشم و درخواست وجه ریالی کنم و تازه بابت این فروش یه کارمزد اضافی هم تقدیمشون کردم.
  در نهایت امروز میفرمایند مقام قضایی دستور داده ۵ تراکنش برداشت کوین اول ۱۲ ساعت بعد و با تماس با مشتری ارسال بشه. حالا مشتری بی خبر تو این بازار پر نوسان ارز دیجیتال هر بلایی سرش اومد مهم نیست. مثلا ۱۲ ساعت بعد ۳۰ درصد ارزش کوین کم بشه.
  حالا چیزی که شما عزیزان باید دقت کنید. دقت کنید گردانندگان این سایت به جهت منفعت طلبی این مورد رو اعلام نمیکنن که باعث نشه مشتری ثبت نام نکنه.
  مشتری میاد پول میاره تراکنش میکنه کارمزد میده ولی موقعی که میخواد کوین رو برداشت کنه با انواع “دروغ” سرگرمش میکنن و در نهایت ممکنه واقعیت رو به شما بگن. پس در جریان باشید. اگر میتونید اطلاع رسانی کنید. بنده باز هم اطلاع رسانی خواهم کرد.

  1. azimi128 says

   عزیز،،،دل،،،اصلا،،به والکس ربطی نداره،،،بخاطرنزولی بودن،،،لایت کوین،تاییدیه های شبکه،کندانجام می گرفت،من دوسال باوالکس کارمی کنم،اصلا،هیچ،کلاهبرداری درجریان نیست،،،بستگی به شلوغی شبکه،بلاک چین داره،

 34. جلال موسوی says

  خریدار و فروشنده واقعی تعداد بالا

 35. شاهرخ says

  صرافی ارز خانه کلاهبرداره
  اَرزامو خورد و رفت

 36. هاجر says

  رمزینکس زیر پنجاه میلیون تومن مبادله اجازه نمیده به کیف پول خودتون منتقل کنین ارزها رو. حتما باید تو ولت خودشون نگه دارین. همه ی سایت ها همینجورین؟ لطفا جواب بدین (صادقانه).
  در ضمن من همین مورد رو همون اول ازشون پرسیدم بهم گفتن می تونی منتقل کنی ( و حرفی از اون پنجاه تومن نزدن) . از این پنهان کاریشون خوشم نیومد. خرید کردم بعد فهمیدم داستانو. البته انصافا تو پاسخگویی و ثبت نام سرعت قابل قبولی دارن. نوبیتکس که خواستم عضو شم فوق آهسته. پاسخگویی صفر.

 37. ش says

  سلام، نوبیتکس بازار بسیار خوب و مناسبی است شاید اخیرا پشتبانی آن ضعیف شده باشد اما قبلا ظرف دو تا سه ثانیه پاسخگوی سوالات بوده، من ازش راضیم

  1. امیر says

   عزیزه من منم مثله شما هستم در سطح ۱ اهراز هویت شدم ولی بعد از اهراز خویت تریدر و انتخاب کن هر چقدر میخوای واریز کن و بردار البته خریدو فروش در ترید به ریال باشه به این سادگی . هر موقع خواستی پول از کیف پولت برداری نهایتا نیم ساعته میده . فقط باید تعداد ارزها شو زیاد کنه . اگر نوبیتکس پشتیبانی و ارزهاشو تقویت کنه بدون شک از اولین هاست

 38. Ebi says

  کافیه با صرافی pey98 کار کنید تا همه ویژگی های خوب یک صرافی رو یکجا داشته باشید

 39. سعید says

  بهترینش به نظرمن اکسکوینو هست من که راضیم

 40. msk1343 says

  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
  کیف پول ترون : TronLink Pro اقدام به اهدای رایگان ۳۰۰ توکن ترون نموده است. برای دریافت این هدیه، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:
  ۱ – نصب اپ فوق از گوگل پلی یا اپ استور
  ۲ – پس از نصب، در پایین صفحه سمت راست، روی کلمه My بزنید.
  ۳ – در صفحه ای که باز می شود روی عبارت Friend Invitation بزنید.
  ۴ – بالای صفحه گوشه سمت راست، روی عبارت Claim Reward بزنید.
  ۵ – کد دعوت : ۶R7o (شش انگلیسی آر بزرگ هفت انگلیسی او کوچک) را در کادر مورد نظر وارد و دکمه confirm را بزنید.
  به همین راحتی شما ۳۰۰ توکن ترون رایگان دریافت نمودید.
  برای مشاهده ۳۰۰ توکن خود اول my و سپس friend invitation را بزنید. صفحه ای باز می شود که در این صفحه ۳۰۰ توکن خود به همراه کد دعوت اختصاصی شما مشاهده می شود.
  اگر کد دعوت خود را برای سایر دوستان خود ارسال کنید. پس از طی مراحل فوق به ازای هر نفری را که دعوت کنید ۳۰۰ توکن نیز به شما اهدا خواهد شد.

  1. Amir says

   خوب اینو گرفتیم. چطور بفروشیمش؟ رو سیستم نشسته. فقط یه عدد زده که ۳۰۰ تا بهتون جایزه دادیم. اما تو کیف پول نیومده

  2. فری says

   خالی بندی بود

 41. محسن حیدری says

  بیخودیترین صرافی ایرانی در درجه اول خود نوبیتکسه الان ۱۰ روزه پول منو مسدود کرده و نمیتونم به حسابم وارد بشم سر یه رمز دوعاملی

 42. هادی says

  سلام،سطح تریدر رو فعال کن که محدودیتهات برداشته بشه،ولی توی تریدر نمیتونی هیچ ارزی رو به کیف پولدیگه ای جابجا کنی

 43. ffeerrii says

  ج به msk1343
  مهندس عزیز . کیف پول ترون داره برای خودش تبلیغ میکنه . خوشحال نباش که ترون مجانی بهت میده . چون ۹۹۹۹ درصد نمیزاره کهترونها رو از اون کیف برداشت کنی و بری باهاش تتر بخری و خرج خودت بکنی !! اینقدر ساده اندیش هستی !!!؟؟ مثلن شما ۱۰۰ نفر رو دعوت کنی اونوقت ۳۰۰۰۰ تا تتر بهت میده !؟ خخــــــــــــخخخ . ترون الانه .۰۹ دلااره یعنی حدود ۲۴۰۰ تومن . بای ۳۰ هزار تا ترون شما میشه حدود ۷۲ میلیون تومن . بازم خخــــــــــــــــــــخخخ . باور داریمیزاره این مقدار رو برداشت کنی !؟ نه نمیزاره . و دستت هم به هیچ جا بند نیست نمیتونی شکایت هم کنی . فقط فقط فقط شدی مترسک تبلیغاتیش . لطفا برای خارجی ها اصلن تبلیغ نکنین . حداقل برای داخلیها که آدرس دارن تبلیغ کنین که بتونین برین دادهوار اگر پولتونو ندادن . حداقل آبروشون رو ببرین . التماس اندکی عقل

 44. رضا says

  کلا ۴تا ارز توش بیشتر نی .بدردنمیخوده

 45. HD says

  من از سایت آبان تتررمز ارز فروخته ام بعد از اینکه پول به حساب من واریز شد حالا حساب آبان تتر من را بسته اند ومیگن داشته توکن سوزی میشده وباید این پول را برگردانید مگه میشه ماارز که ارزان میشه می‌خریم گران شد می فروشیم کجای کار من اشتباه بوده میخواستن سایت رو ببندند تازمانی که توکن سوزی انجام شداجازه خرید و فروش بدن آیا اگر ضرر میکردم پولی به حساب من واریز میکردن

 46. امیر says

  سلام دوستان اگه نوبیتکس ثبت نام کردین
  برای این که توی کارمزدهاتون تخفیف بگیرین
  قسمت کد دعوت
  این کد را وارد کنین ۹۰۴۰۰۵

 47. Sepideh says

  من صرافی اوکی ایکسچنجو دیدم و کار کردم بنظرم خیلی بهتر از صرافی هایی هست ک معرفی کردین محیطشم راحتره خریدو فروششم راحته

 48. علی قنبری says

  فقط یک بار تو صرافی کریپتوکامرس کار کنید هیچ جای دیگه نمی رید ۴۰۰ تا رمزارز بیش از ۱۰۰۰ تا بازار همه چی اتوماتیک

 49. وحید says

  نوبیتکس ؟؟؟ یا از ایادی نوبیتکس هستی یا خیلی پرتی یا خیلی بدبختی که میخوای یکی دیگه رو بدبخت کنی ، یه سرچ ساده از کلاهبرداری صرافی نوبیتکس بکنین تا متوجه عمق حادثه و پشت پرده هاشون بشین و کف کنین ، جالبه که مثلا خبرگزاری های معتبر و مجوزدار بجای پخش خبر کلاهبرداری از این صرافی تعریف و تمجید کردن ، مثل سایت تابناک . غارتگران از تمام راهها برای غارت مردم استفاده میکنن

 50. مانی says

  سلام من چند روزه احراز هویتم تایید شده توی صرافی نوبیتکس از پشتیبانیش راضی نیستم ولی جدی سرعتش خیلی بالاست و اگر هم دوست داشتید این کد منه :۳۹۰۲۲۰

 51. roshan says

  بنده در دو صرافی ایرانی و یک صرافی خارجی ثبت نام کرده‌ام ولی تا کنون موفق به خرید هیچ ارزی نشدم چون پولم تو بورس گیر کرده و پول مازاد ندارم😢😥

 52. بهروز says

  سلام دوستان ابان تتر نظری دارید

  1. امیر says

   بنده هز ابان تتر خری داشتم فعلا راضیم هحراز هویت سریع انجام شد پشتیبانی ۲۴ ساعته جواب میدن

 53. نواب says

  سلام دوستان. من تا الان بیش از ۴۰۰میلیون تومن توی صرافی نوبیتکس واریز و برداشت داشتم و ارزهای مختلف خریدم. ایرادی ندیدم تا الان. جز پشتیبانی ضعیف همه چیز خوب بوده

 54. مهدی says

  بیچاره ما که ایران به دنیا اومدیم، نه میتونیم توی صرافی های بین المللی کار کنیم، نه میشه به صرافی های ایرانی اعتماد کرد، قوانین کریپتوکامرس رو خوندم، عملا میگه من میتونم پولت رو کامل بالا بکشم، تو هم حق هیچ اعتراضی نداری،،، البته بقیه هم همین گوه هستن..

 55. رامین says

  سلام دوستان من ۲ سال هست که با اکسکوینو کار می کنم خیلی راضی هستم همه چی تو رواله کاربری عالیه تازگیا هم برای ترید کردن محیط خوبی رو فراهم کرده

 56. مسعود says

  کریپتو لند از ۴ عصر تا ۱۰ شب میخوام دوج بفروشم انجام نمیشه. یعنی مفت نمیارزه

 57. فرهاد شرفی says

  دوستان کسی صرافی داخلی سراغ داره که حد ضرر اتوماتیک داشته باشه؟

 58. نیما says

  صرافی ارزیف فوق‌العاده است. حتماً امتحان کنید.

 59. rezajalali says

  صرافی ok-ex.io
  صرافی خوبیه ولی اصلا راه تماس نداره و شما نمیتونید باهاش تماس بگیرید (جواب نمیدن)
  در معاملات فوری خیلی پورسانت برمیدارن
  موقعی که معامله رو دارید انجام میدید با عدد مشخص در زمان انتقال به بانک عدد مازاد میگیره (دزدی علنی)
  کلا صرافی های ایرانی خیلی پول برمیدارن چون تحریم هستیم
  وطنم ……….
  خدایا مارو دریاب

 60. وحید says

  سلام
  عزیزان در مورد صرافی بیت ۲۴ اطلاعی دارید؟
  کلاهبرداری نیست؟
  ممنون میشم اگه اطلاعی دارید در میون بزارید

 61. سعید says

  صرافی اکسیر چرا اسم نمیارید پشتیبانی قوی داره خود بنده از سال ۲۰۱۸ باهاشون کار میکنم واریز و برداشت های به بانک اینده هم در عرض ده دقیقه انجام میده فقط یکم حجم معاملاتش کمه چون همه نمیدونن ولی عالی هست

 62. محمد says

  دوستان صرافی آسان بیت کوین چطوره اسمشو شنیدین

 63. نادر says

  کوینکس که خارجیه فقط چطور باید پول ب ریال واریز کنیم و چطور ب ریال تبدیل کنیم ؟!

 64. بهروز says

  اکسکینو خوبه خرید و فروش توش راحته واسه احراز هویت دو بار باهاشون تماس گرفتم . در کل راضی کننده هست

 65. darabiaan says

  مراقب پولهاتون باشین د رصرافیهای ایران زیاد نزارین . یا دیر دیر ریال رو بهتون پس میدن یا ….. . همشون . حتی صرافی تبدیل هم داره بازی در میاره . با پولهاتون خوداشون خرید فروش میزنن و دیر دیر پس میدن

 66. morix says

  سلام وقت بخیر ، امکانش هست نظرتون رو در مورد صرافی ابان تتر بهم بگید
  فقط از نظر امنیت و کلاهبرداری میخوام بدونم
  چون ارز هایی دارم که بعضا فقط این صرافی لیست کردن فعلا ناچارم … ممنون میشم جواب بدین

 67. Amir says

  سلام
  دوستان کسی تو صرافی رها اکسچنج هست به نظرتون محیطش واس هولد کردن یا همون سرمایه گذاری بلند مدت مناسبه ؟؟

  1. Eli says

   Mn 2 sale kar mikonm bahashon felan k khodaro shokr chizi nadidam vli bad az kharid dar sorate hold kardan sari b wallet enteqal bdin

  2. Eli says

   Bebakhshid eshtebahan vase shoma omad javabe payame balaio dadam vase sarafie aban tether

 68. امیر says

  سلام
  دوستان در مورد صرافی تبدیل اگر اطلاعات دارید راهنمایی کنید می‌خوام باهاش کار کنم

 69. امیر says

  سلام
  عزیزانی که در مورد صرافی تبدیل اطلاعات دارن
  لطفا اطلاع رسانی کنید تشکر

 70. امید says

  نظرتان در مورد صرافی بیت پین چی هست

 71. رزیتا says

  مطلب بسیار مفید بود مرسی
  برای صرفا اکسچنج سریع، http://www.ibit.exchange خوبه

 72. Khadem says

  کدوم صرافی؟

 73. Khadem says

  کسی تجربه کار کردن با صرافی رابکس داره؟

 74. مصی says

  سلام چراتوی ثبت نام والکس تلفن ثابت زنگ نمیخوره

 75. نگین says

  من با بعضی از این صرافی ها مخصوصا معروفاش کار کردم اما صرافی وزینکس که اسمش نبود تو این لیست خیلی کار باهاش راحت مخصوصا برای کسایی که تازه شروع کردن اصلا گیج نمیشن و دمو هم داره که خیلی خوبه https://demo.wazinx.com/

 76. essi says

  سلام ، من با اکثر صرافی ها کار کردم و هیچکدوم خوب نبودن ولی به نظر من که صرافی بیت میت از هرلحاظ از همه بهتره ، میتونید خودتون امتحان کنید مخصوصا واسه تازه کارا چون کیف پول داخلی هم داره و ارزهای اصلی رو داره و حداقل خریدش پایینه و کارمزدش نسبت به امکاناتش خوبه و رابط کاربری و صفحه روشن و خوبی داره و احراز هویت اسونی داره و امنیتش خوبه و سرعت و کیفیت و دقت خوبی داره و نوشته هاش درشته و واضح و ساده و کامله از هرلحاظ به نظرم واسه شروع خوبه و پشتیبانی خوبی هم داره و امکانات خوب و زیادی داره و از هرنظر برای خرید و فروش بهتره خلاصه کار باهاش ساده سریع امن و اسونه و… .ادرسش در زیر:
  bitmit.co

 77. مهسا says

  صرافی فقط صرافی چنج کن هم تنوع ارزهای زیاده هم استاپ لاس داره هم بازار

Leave A Reply

Your email address will not be published.