اینوتکس پیچ اصفهان به صورت آنلاین برگزار می‌شود

اینوتکس پیچ اصفهان در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ به صورت مجازی و بر بستر اینترنت برگزار می‌شود

از ابتدای ورود بیماری کرونا به کشور، به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر آن، تمامی رویدادها و اجتماعات از جمله رویدادهای کارآفرینی در کشور کنسل شدند که از جمله آن‌ رویدادهای اینوتکس پیچ اصفهان و خوزستان بودند. دبیرخانه رویداد اینوتکس ۲۰۲۰ اعلام کرده است که قصد دارد رویدادهای خود را به صورت مجازی برگزار کند.

اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ است که برای سومین سال متوالی، به منظور برگزاری رقابت بین استارتاپ‌های سراسر کشور برگزار می‌شود. مرحلۀ نخست این رقابت‌ها از بهمن ماه تا اردیبهشت ماه سال ۹۹ در ۶ شهر ایران (زاهدان، ارومیه، اصفهان، اهواز، ساری و تهران) برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص می‌شوند.

در ادامه از استارتاپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (۲ الی ۳ استارتاپ از هر شهر) به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۰ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی دعوت می‌شود.

در این مرحله، استارتاپ‌ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دوره‌ی پیش شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم‌های پرداخت آنلاین و …) را به منظور توسعه کسب و کار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت. به تیم‌های منتخب علاوه بر کمک هزینۀ حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و حفظ سلامتی شرکت کنندگان، تا زمان حصول امنیت و شرایط عادی در جامعه، رویدادهای اینوتکس پیچ استانی، به صورت مجازی (آنلاین) برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط:

رشد ۷۴ درصدی تماشای آنلاین انیمیشن در روزهای قرنطینه
تولید کیت تشخیص ویروس کرونا در پارک فناوری پردیس
سایه سیاه کرونا بر سر استارتاپ‌های خدمات منزل
اعلام آمادگی اسپید برای توزیع اقلام بهداشتی در تهران
خدمات جدید سامانه تهران من برای مقابله با کرونا
کرونا و استارتاپ‌هایی برای ارتباط تصویری با پزشکان
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.